w

Nowy skin Ultimate do Garena, nowy splash art Soraki, aktualizacja przedmiotów i więcej

Wczorajsze materiały od Riotu wprowadziły wiele zamieszania. O co chodzi ze skinem Ultimate, nowymi Splash Artami, czy aktualizacją przedmiotów?


Wczoraj Riot udostępnił oficjalną zapowiedź mobilnego League of Legends. Pokazano w zasadzie dokładnie to, czego można się było spodziewać. Kawałki rozgrywki, omówiono zmiany niektórych umiejętności w taki sposób, by pasowały do telefonów etc.

Natomiast znalazło się tam kilka ciekawych elementów, które oczywiście pominięto. Wiemy, że niektóre rzeczy będą się różnić w Wild Rift względem normalnego LoLa, ale większość jednak ma być wspólna.

Co nowego wiadomo o samym League of Legends?

Wczoraj powstała od razu teoria odnośnie tego, że na filmach z rozgrywki poznaliśmy nową postać.

Choć wygląda na coś nowego, to jednak wszyscy doskonale znamy tę postać. Okazuje się, że to zmieniony wygląd splash arta Soraki. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Riot wypowiadał się w sprawie aktualizacji splash artów.

“Chcemy wrócić do kwestii aktualizacji splash artów, ale zajmowaliśmy się reworkami, które mają wiele skórek, a co za tym idzie więcej splash artów do aktualizacji, przez co nasi artyści byli dość zajęci. Zdecydowanie chcemy kontynuować trend aktualizacji splash artów.”

To by się zgadzało z tym, co widzimy. Dokładniejszą grafikę możecie zobaczyć poniżej:

Bardzo możliwe, że to oznacza aktualizację dla takich postaci, jak Janna, Shyvana, Ahri etc. Choć nie można powiedzieć, że jest to coś pewnego.

Nowy skin Ultimate do Garena?

W zeszłym roku wspominaliśmy o tym, że Riot może chcieć powrócić do skórek Ultimate. Natomiast nie w taki sposób, w jaki wszyscy myślą. Wówczas nikt nie miał pojęcia, o co tak naprawdę chodzi. Dzisiaj można się domyślać, że deweloperzy mieli na myśli połączenie legendarnej rzadkości z tą ultimate.

Na materiałach z Wild Rift zobaczyliśmy nowego skina do Garena, który prawdopodobnie zostanie dodany do zwykłego League of Legends.

Wygląda na to, że w Wild Rift Riot posługuje się chińskim systemem rzadkości. Dzięki temu wiemy, że skórka prawdopodobnie finalnie zostanie uznana jako legendarna i będzie kosztować w okolicach 1850RP.

Aktualizacja wyglądu przedmiotów

Wild Rift jak sami deweloperzy wspominają, ma być spójne z League of Legends. Dlatego gracze uważają, że nieprzypadkowo pokazano i specjalnie zaakcentowano sklep w mobilnej wersji. Jeżeli dobrze się przyjrzycie, to zauważycie kilka zmian.

Oczywiście, statystyki muszą się różnić, podobnie, jak niektóre umiejętności. Nie ma sensu przywiązywać do nich większej uwagi. Wygląd przedmiotów powinien być jednak taki sam – przynajmniej zdaniem graczy. Można więc założyć, że wkrótce doczekamy się aktualizacji wyglądu przedmiotów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends