w

Od jakiegoś czasu ptaki Swina są zbugowane – Riot pracuje nad poprawkami

Riot Games

Ptaki Swaina mają błędy od paru miesięcy. Riot wie o bugu i stara się go naprawić.


Gracze zaczęli pytać twórców, co stało się z ptakami Swaina. Czy ich zniknięcie było zamierzone czy to zwykły błąd?

Czy ptaki Swaina powrócą?

Jeden z fanów Swaina zwrócił uwagę, że chmara ptaków, z którą kojarzony jest bohater, po prostu zniknęła parę miesięcy temu. Jak sam przyznał, usunięcie tego spowodowało, że Swain nie jest taki klimatyczny jak wcześniej.

Część graczy sugerowała, że być może jest to wina ustawień gry, problemów z wydajnością itd. Jeden z Rioterów szybko rozwiał ich wątpliwości i domysły, potwierdzając, że jest to błąd i twórcy pracują nad jego rozwiązaniem.

ZOBACZ – Cosplay Lissandry. Trudno oderwać od niego wzrok

Aktualnie pracujemy nad naprawieniem tego problemu. Podejrzewamy, że błąd pojawił się już jakiś czas temu, najprawdopodobniej w okresie zeszłorocznych Wordsów, gdy wprowadziliśmy zmiany graficzne na mapie. Trafienie przeciwnika za pomocą W nadal powinno generować ptaki na danym obszarze przez krótki czas, ale te z otoczenia prawdopodobnie wcale się nie pojawiają.

Riot Games

Rioter dodał także, że z okazji zmian przedsezonowych twórcy znów przyglądają się sytuacji Swaina. Chcą wprowadzić takie zmiany, by pojawianie się wspomnianych ptaków współgrało z planowanymi nowościami na Summoner’s Rift.