w

Oficjalna prezentacja nowego bohatera Pingu w LoLu z okazji Prima Aprillis

Riot Games

Przedstawienie bohatera Pingu — The Guide.


Z okazji 1 kwietnia, czyli ogólnoświatowego dnia żartów Prima Aprilis, Riot przygotował przedstawienie nowego bohatera Pingu.

Prima Aprilis w League of Legends

Tak jak co roku Riot postanowił przygotować kilka zabawnych żartów swojej społeczności. Jednym z nich jest pełne przedstawienie bohatera, przypominającego walecznego pingwinka z Teamfight Tactics. Pomimo tego, iż strona zrobiona jest na poważnie i wszystko przypomina prezentacje normalnych championów, filmy nagrane są nieprofesjonalnie i na wzór zabaw najmłodszych.

Pingu — Przewodnik

Starożytna siła powstała z głębin wiecznych lodowców Freljordu. Pingu znany szerzej jako „Przewodnik”, był straszliwym mitem wśród społeczności Runeterry. Teraz pojawił się na powierzchni i udowodnił, że stare historie są prawdziwe.

Pasyw: Bird is the word

Video

Wszystkie rodzaje ataków fizycznych i magicznych, są wypaczane na rodzimą planetę Pingu, po czym wracają do Runeterry. Ten proces zmienia wszelkie obrażenia otrzymane z fizycznych na magiczne i z magicznych na fizyczne, przed redukcją.

Q: Splish-Splash

Video

Pingu wskakuje do małej kałuży wody i wygląda przy tym niesamowicie uroczo. Dzięki temu, wrogowie wokół niego nie mogą oderwać wzroku i zostają ogłuszeni na dwie sekundy.

W: Icy Emprisonment

Video

Pingu kieruje swoje destrukcyjne moce do przodu w kształcie stożka i uderza do 3 wrogów gigantycznymi górami lodowymi.

Jeżeli umiejętności trafi wroga, Pingu upadnie na ziemię i zacznie się chorobliwe śmiać. Ilekroć góry lodowe uderzą wroga naznaczonego Znakiem Titanica, będzie on tonąć, a Celine Dion zacznie śpiewać.

Video

E: Voidpoke / Titanic Mark

Video

Pingu rozpuszcza się w lodowej kałuży na 0.5 sekundy i pojawiania się obok losowego wroga.

Jeżeli natrafi na bohatera, który nie jest jeszcze dotknięty Znakiem Titanica, Pingu może ponownie aktywować tę zdolność w ciągu 10 sekund, aby nałożyć Znak Titanica. Jeżeli Znak Titanica trafi wroga, czas odnowienia Voidpokes zostanie zresetowany.

R: Blizzard of Doom

Video

Pingu koncentruje się przez dwie sekundy, ujawniając wszystkich wrogich bohaterów dotkniętych Znakiem Titanica. Po zwolnieniu czasu Pingu zaczyna gorączkowo machać skrzydłami, co powoduje, że każdy Znak Titanica na mapie eksploduje w zamieci krwi i kości.

Jeżeli Pingu trafi drużynę przeciwną, zakłada okulary przeciwsłoneczne.

Najmilszy bohater Ligi

Niewielu przeżyło, aby opowiedzieć o tym przerażającym stworzeniu. Gdziekolwiek pojawia się Pingu, zostawia po sobie tylko ścieżkę destrukcji, a stopień dewastacji wskazuje jedynie na okrutną przemoc, której używa ta niegodziwa bestia.

Przechodzisz piekło lub giniesz.

Kim jest pingu?

Pochodzenie tego bezlitosnego potwora jest wciąż nieznane. Niektóre wydarzenia wskazują, że mógł wkroczyć do Runeterry przez Pustkę. Po ponad 1000 latach w niewoli Pingu wyznaczył się jako najnowszy dodatek do Field of Justice. Gdy Noxus i Ionia wyraziły zaniepokojenie, Pingu wpadł w szał i postanowił znaczyć kilka wiosek i krajobrazów.

Jakim cudem Pingu uciekł z Freljordckich wiecznych lodowców jest tajemnicą. Królowa Ashe wezwała do poszukiwania wspólnika, który mu w tym pomógł.

Nikt nie wie, gdzie ukrywa się Pingu i gdzie się pojawi. Członkowie linii Lightshield zgromadzili się wokół swojego króla – Jarvana III, aby omówić sojusze ze wszystkimi głównymi miastami Valorant i zmierzyć się z nowym złem. Mówi się również, że najzdolniejsi wynalazcy Piltover pracują nad tajną bronią, wystarczająco silną, aby zniwelować ogromne moce Pingusa. Inni natomiast badają jego pochodzenie, aby ostatecznie znaleźć sposób na ponowne zamknięcie go w lodowcach, tym razem na zawsze.

Przez burze i pola bitwne maszerujemy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends