w

Ogłoszenie 10-lecia LoLa! Nowe logo, URF i najpopularniejsza gra świata!

RIOT GAMES

Riot Games poinformowało o nadchodzącym 10-leciu League of Legends, zapowiadając przy okazji nową zawartość.


Ogłoszenie 10-lecia zaczyna się dość mocno, bo od pokazania nowego logo League of Legends. Potwierdzono również datę rozpoczęcia eventu, która wypada na 16 października 2019 roku.

NOWE LOGO LEAGUE OF LEGENDS

Z tej okazji odbędzie się specjalny stream z zapowiedziami i dalszymi ogłoszeniami. Polacy nie będą jednak zachwyceni, bowiem wypada on o 3 w nocy.

10-lecie League of Legends

Riot zapowiada cofnięcie się do ulubionych momentów historii gry. Studio chwali się, że dziennie do League of Legends loguje się około 8 milionów graczy, co sprawia, że to LoL jest obecnie najpopularniejszą grą na świecie.

“League ma więcej użytkowników niż 10 najpopularniejszych gier na Steamie razem. (…) Nie martwcie się, jeśli nie uda się wam załapać na obchody 16 października. Będziemy powtarzać nadawanie transmisji na żywo następnego dnia.”

NOWA IKONA LEAGUE OF LEGENDS

Już niedługo pojawią się pierwsze uwagi dotyczące tegorocznych zmian przedsezonowych i kolejnej dużej aktualizacji zawartości Potyczek Taktycznych.

Europa ze specjalnym dodatkiem?

Dodatkowo Riot ujawnia, że doskonale zdają sobie sprawę z niezbyt przyjaznej godziny streama dla Europy. W związku z tym studio szykuje coś specjalnego. Nie wiadomo jednak, co to będzie.

Możliwy powrót URF

Riot pisze również o świętowaniu z imprezowymi czapeczkami na głowch i złotymi szpatułkami w dłoniach. To sugeruje, że na normalne serwery zawita także URF. Tryb bardzo lubiany przez społeczność, który do wczoraj był testowany na PBE.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends