w

Opis umiejętności Samiry, nowej postaci w LoLu. Wygląd, głos i więcej

Samira to oficjalnie nowa postać, jaką zobaczymy w League of Legends. Poznaliśmy jej wygląd oraz umiejętności.


Zgodnie z przeciekami i naszymi informacjami, następną postacią w LoLu już oficjalnie jest Samira. Sprawdziły się wycieki odnośnie jej wyglądu i potencjalnych umiejętności.

Samira – Umiejętności

Umiejętności w tym momencie mają tylko opis, bez prezentacji. Mogą mieć inne przeliczniki oraz być w innej kolejności. Póki co trzeba czekać na dokładne informacje. News będzie więc aktualizowany.

Daredevil Impulse (P)

Samira tworzy kombinację, trafiając swoimi atakami lub unikalnymi umiejętnościami z poprzedniego trafienia. Każda z nich zwiększa jej Styl, z ocen „E” do „S” (w sumie 6). Samira otrzymuje X% prędkości ataku na każdą ocenę.

Atakami wręcz Samiry zadają dodatkowe X obrażeń magicznych, zwiększone do X w zależności od brakującego zdrowia przeciwnika.

Ataki Samiry wobec unieruchomionych przeciwników podrzucają ich na 0.5 sek i zadają obrażenia w 6 oddzielnych atakach. Samira dashuje w zasięg przeciwko celom, które są lekko poza normalnym zasięgiem ataku.

Flair (Q)

Samira oddaje strzał, zadający X obrażeń fizycznych pierwszemu trafionemu wrogowi.

Jeśli ta umiejętność zostanie używa przeciwko przeciwnikom w zasięgu walki wręcz, Samira zamiast tego tnie przeciwnika mieczem, zadając obrażenia fizyczne.

Każde trafienie może być krytyczne, zadające 25% bonusowych obrażeń

Jeżeli zostanie użyte podczas „Wild Rush”, Samira po zakończeniu uderzy wszystkich wrogów na swojej drodze

Blade Whirl (W)

Samira wykonuje cięcia wokół siebie przez 1 sekundę, zadając wrogom dwa X obrażeń fizycznych i niszcząc pociski wroga, które wejdą w obszar.

Wild Rush (E)

Samira dashuje przez wroga lub przeciwnika, wykonując cięcie przeciwników, przez których przejdzie zadając X obrażeń magicznych i otrzymując 30% prędkości ataku przez 3 sekundy

Likwidacja przeciwnika resetuje cooldown umiejętności

Inferno Trigger (R)

Samira może korzystać z tej umiejętności tylko wtedy, gdy jej aktualna ocena stylu to S.

Samira wypuszcza strumień strzałów z broni, strzelając dziko do wszystkich wrogów otaczających ją 10 razy w ciągu 2 sekund, a każdy strzał zadaje określoną liczbę obrażeń fizycznych i nakłada kradzież życia. Każdy strzał może zadawać obrażenia krytyczne.

PsyOps Samira

Poznaliśmy już również wygląd skórki, jaką otrzyma Samira. To PsyOps.

Choć nie ma jeszcze pełnej prezentacji umiejętności, to wyciągnięto już wszystkie kwestie nowej bohaterki.

Video

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends