w

Opis umiejętności Gwen. Umiejętność specjalna sprawi, że nie będzie się dało jej trafić, ale…

Gracze przygotowali wstępny, nieoficjalny opis umiejętności nadchodzącej postaci.


Riot nie udostępnił jeszcze oficjalnego opisu umiejętności, ale gracze zebrali wszystkie dotychczasowe podpowiedzi studia i stworzyli swój wstępny opis. Niektóre rzeczy mogą się jeszcze nie zgadzać, ale daje to dobry podgląd tego, czego można się spodziewać. Riot ma jeszcze szansę na lekkie zmiany, ale nie powinny być one jakieś niesamowicie duże.

Poniższe informacje to zbiór wszystkich dotychczasowych teorii graczy i ich opisów złożony również z oficjalnych wiadomości od Riotu.

@Aktualizacja

Riot udostępnił już oficjalny opis umiejętności, który dostępny jest poniżej.

Opis skilli

Jeszcze raz zaznaczymy, że nie jest to oficjalny opis. To zebrane w jednym miejscu wszystkie uwagi i teorie graczy, bazujące na filmach z zapowiedzi oraz wiadomościach od Rioterów.

Umiejętność bierna: Tysiąc Cięć

Ataki podstawowe Gwen zadają dodatkowe obrażenia magiczne przy trafieniu. Ich wartość odpowiada procentowi jej zdrowia. Ataki podstawowe przeciw bohaterom leczą ją o pewną wartość zadanych obrażeń.

Q ― Ciach, ciach!

Gwen raptownie tnie swoimi nożyczkami od dwóch do sześciu razy, zadając obrażenia magiczne w stożku przed sobą. Gwen tnie co najmniej dwa razy, plus jedno cięcie na atak podstawowy trafiający w przeciwnika (do czterech dodatkowych cięć, czyli razem do sześciu cięć).

Wrogowie znajdujący się w centrum każdego cięcia odnoszą obrażenia nieuchronne, a także dodatkowe obrażenia magiczne od Tysiąca Cięć.

W ― Uświęcona Mgła

Gwen otacza się w Uświęconą Mgłę, która utrzymuje się przez 5 sekund. Będąc we mgle, Gwen ma wzmocniony pancerz i odporność na magię. Wrogowie znajdujący się poza obrębem mgły nie mogą wziąć Gwen na cel, ani trafić jej żadną umiejętnością. Przy pierwszej próbie wyjścia z obszaru mgły przemieści się on razem z Gwen, ale przy następnej mgła się rozproszy.

E ― Unik i Cięcie

Gwen doskakuje na krótki dystans, powiększając na 4 sekundy parametry swojego ataku: zasięg, szybkość i obrażenia magiczne przy trafieniu. Zaatakowanie wroga w tym czasie spowoduje refundację 50% czasu odnowienia tej umiejętności.

R ― Przeszycie

Gwen może rzucić Przeszycie do trzech razy z rzędu, ale musi trafić wroga w ciągu 8 sekund, aby odblokować każde kolejne rzucenie w serii. Każde użycie powoduje wyrzucenie w linii prostej igieł, które zadają obrażenia magiczne, spowalniają wrogów i nakładają dodatkowe obrażenia magiczne od Tysiąca Cięć Gwen.

Pierwsze użycie generuje jedną igłę, drugie trzy igły, a ostatnie pięć igieł, czyli w sumie dziewięć igieł i dziewięć nałożeń Tysiąca Cięć na trafionych wrogów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends