w

Par’Xzi ma być nowym junglerem w LoLu według przecieku. Mechaniki zaskakują

FANOWSKA PROPOZYCJA BOHATERA

W świecie League of Legends pojawił się kolejny przeciek. Tym razem odnosi się do junglera, jaki miałby się pojawić w 2020 roku.


Według przecieku do League of Legends w 2020 roku miałby zostać dodany jungler o nazwie Par’Xzi. Z opisu wiemy, że to kolejna niestandardowa postać, której możliwości są naprawdę ciekawe. Na ten moment oczywiście nie wiadomo, czy przeciek jest prawdziwy, więc nie traktujcie to jako coś pewnego.

Par’Xzi miałby móc wybierać z dwóch możliwości. Robiąc odpowiednie obozy w jungli miałby mieć możliwość grania pod atak wręcz i pod atak z dystansu.

Par’Xzi w LoLu

Według autora przecieku, postać wygląda jak skrzyżowanie Kog’Mawa z  jedną z przemian z gry Divinity: Grzech Pierworodny. Nie pojawiło się jednak żadne zdjęcie.

Ostatecznie bohater miałby wyglądać w miarę słodko i z czasem gry ewoluować wraz z kolejnymi zabitymi mobami w jungli. Autor wspomina tutaj o Kha’Zixie jako przykładzie. W” sumie Par’Xzi ma 7 modeli” – czytamy.

Zestaw umiejętności

Bohater dysponowałby poziomami, które zdobywałby w momencie otrzymania swojego “R”. Dokładne umiejętności nie zostały podane, natomiast zgodnie z przeciekiem postać wraz z poziomami mogłaby odblokowywać lub wybierać różne mechaniki.Możemy walczyć wręcz, lub na dystans. Na pierwszym poziomie jest wybór zestawu umiejętności. Możemy walczyć wręcz, lub na dystans.

Poziom 1: Może przejąć Wilki lub Raptory (coś w stylu Iverna), aby otrzymać stały zestaw umiejętności bazujący na nich (Wilki = walka wręcz, Raptory = zasięg)

Poziom 6: Może przejąć Krugi, Grompa lub Kraba zmieniając na stale swoje umiejetności (Krug = AD, Gromp = AP, Krab = Tank)

Poziom 11: Może przejąc Red Buffa lub Blue Buffa dodając efekty do swoich zdolności (Red Buff = więcej obrażeń, Blue Buff = więcej użyteczności)

Poziom 16: Może przejąć Smoka lub Barona, działa jak Oko Heralda, więc jego drużyna musi go zabić (Smok = dodatkowy obszar działania niektórych umiejętności, Baron = dodatkowa skuteczność na pojedynczych celach)

Umiejętności dostosowane mają być do naszych wyborów. W sumie bohater ma posiadać 24 różnych możliwości umiejętności. Co więcej, według przecieku ma 7 różnych modeli, które zmieniają się w zależności od naszych statystyk i wyborów w grze.

Jak ujawnia przeciek, bohater miałby być wydany po wypuszczeniu reworków Fiddle i Volibeara. Zgadzałoby się to z zapowiedziami Riotu, natomiast równie dobrze może to być jedynie fanowski wymysł. Konto, z którego opublikowano przeciek jest dość świeże, a temat w tym momencie jest usunięty.

Co na to społeczność?

Pierwsze opinie są bardzo mieszane. Jedni uważają, że to naprawdę fajny koncept i kiedyś mógłby wejść do gry, inni nie chcą kolejnej przekombinowanej postaci i węszą w tym niezłego fake’a. Na ten moment trudno ocenić, czy przeciek faktycznie mógłby być prawdziwy. Nie ma jednak żadnych informacji o tym w plikach, ta nazwa nigdy wcześniej nigdzie się nie pojawiła. Trzeba podchodzić do tego sceptycznie i traktować jako ciekawostkę lub właśnie koncept.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends