w

Patroni powoli zaczynają się pojawiać na oficjalnych serwerach League of Legends, Riot walczy z błędami

Patroni wchodzą do gry, Riot musi jednak walczyć z błędami.

Reklama

Zapowiadani od kilku miesięcy i przez chwilę można powiedzieć, że zapomniani Patronowie wchodzą już na oficjalne serwery. Na pierwszy ogień została rzucona Oceania, gdzie wykryto poważne błędy, wpływające na komfort rozgrywki. Kto będzie testował je dalej?

Eternals

Dodatkowe osiągnięcia, które nie za bardzo spodobały się społeczności i tak trafią do gry. Według komunikatu od jednego z pracowników zostały wczoraj włączone na Oceanii, a reszta dużych serwerów ma otrzymać je dzisiaj. Nie wiadomo jednak, czy jest to dalej aktualne, ponieważ wykryto sporą ilość poważnych błędów.

Eternals dostaną kilka nowych opcji, które będziemy mogli dowolnie skonfigurować. Jedną z nich jest wyłączenie pojawiania się postępów z prawej strony ekranu. Rioterzy domyślili się, że może to wpływać na koncentrację i irytować społeczność. Na ten moment zapis ustawień działa tylko na jedną sesję gry, a po ponownym zalogowaniu musimy zmieniać wszystko od nowa.

Drugą jest nowy ekran po likwidacji, wprawdzie nie możemy go wyciszyć trwale, ale tylko jednorazowo za pomocą klawisza domyślnie przypisanego do „N”. Wykryty bug pozwala na ukrycie, tylko wtedy, gdy nasze życie zakończy wiele osób i nie działa przy pojedynczym uczestniku.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends