w

Patroni z League of Legends powinni gromadzić statystyki przed zakupem?

Riot Games

Gracze zastanawiają się, dlaczego najnowszy dodatek do League of Legends nie zbiera statystyk przed zakupem.


Patroni jako dodatek zbierający statystyki w wersji za Niebieską Esencję i ulepszonej za RP zostali wprowadzeni na oficjalne serwery League of Legends na początku sezonu 10. Wydawać się mogło, że ten kontrowersyjny temat ucichł, ale społeczność znów zadaje pytania i sugeruje zmiany.

Gromadzenie statystyk

O Eternals było bardzo głośno na długo przed ich dodaniem, gracze protestowali i nie cieszyli się z nowego i drogiego dodatku. Następnie temat ucichł na kilka miesięcy i nieoczekiwanie Patroni zostali wprowadzeni na serwery PBE i niedługo później na te oficjalne.

Pomimo tego, iż społeczność zarzucała Riot Games skok na kasę, niepotrzebne zaśmiecanie profili i kart podczas ładowania oraz irytujący opis po likwidacji, deweloper dopiął swego i nie zrezygnował z nowej opcji.

ZOBACZ – Chef Illaoi świetnym, fanowskim pomysłem na skórkę do League of Legends

Teraz po kilku miesiącach, gdy gracze pogodzili się i przyjęli do świadomości, że nic nie da się z tym zrobić, użytkownik Reddita postanowił zaproponować drobną zmianę.

W swojej wypowiedzi stwierdził, że Eternals powinni gromadzić statystyki już przed zakupem, aby ktoś chętny na późniejsze ich dokupienie nie stracił zbyt wiele. Temat znów okazał się kontrowersyjny i podzielił fanów League na trzy grupy. Jedni przyznali rację autorowi i również uznali, iż jest to niesprawiedliwe, drudzy stanowczo się z tym nie zgadzają, jako argument podając, że myśl tracenia statystyk powinna zmusić gracza do szybszego ich kupienia.

Trzecia i najliczniejsza społeczność nie chciała żadnych zmian, oprócz szybkiego usunięcia Eternals z gry.

Pomysł, który wydaje się być idealnym rozwiązanie dla osób długo zastanawiających się nad zakupem, prawdopodobnie nie ma szans na wprowadzenie do gry. Tak jak podaje druga strona sporu, chęć szybkiego wbicia statystyk i myśl, że z każdym dniem tracimy cenne dane, zachęca graczy do kupienia Patrona swojego maina.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends