w

Pełny rework Vladimira, który zachwycił graczy League of Legends

Riot Games

Vladimir – pełny rework zaprojektowany przez fana.


Grafik koncepcyjny i ilustrator Anthony Sun podjął się stworzenia pełnego reworku wizualnego oraz gameplayowego do Vladimira. Oprócz ciekawej grafiki przedstawiającej odświeżonego Wampirzego Lorda otrzymujemy opis nowych umiejętności, które spodobały się graczom.

Pełne VGU Vladimir

Anthony Sun, jest pochodzącym z Cupertino artystą i fanem League of Legends. W profesjonalny sposób postanowił podejść do tematu pełnej aktualizacji umiejętności i wyglądu przestarzałej już, jak na dzisiejsze standardy, postaci.

Umiejętność pasywna — Crimson Harvest

Kiedy Vladimir zadaje obrażenia swoim wrogom, zostają oni przez niego oznaczeni. Vladimir zadaje dodatkowe obrażenia oznaczonym wrogom, które zwiększają się wraz z czasem trwania oznaczenia.

Po osiągnięciu 6 poziomu zlikwidowani oznaczeni bohaterowie generują stacki, które zwiększają moc superumiejętności.

Q — Crimson Swarm

Vladimir przywołuje rój Szkarłatnych Żniwiarzy, aby zaatakować wrogów.

Q1 – Mark

  • Małe obrażenia, krótki czas odnowienia, nakłada oznaczenie umiejętności pasywnej.

Q2 – Harvest

  • Działa tylko na oznaczonych wrogach, leczy Vladimira i zadaje ogromne obrażenia, które powiązane są z pasywką. Długi czas odnowienia.

W — Swarform

Vladimir staje się rojem Szkarłatnych Żniwiarzy, który jest nienamierzalny i zbiera żniwa ze wszystkich oznaczonych pobliskich wrogów.

Zbieranie oznaczeń wydłuża czas działania Swarfrom.

E — Harvest Ritual

Vladimir zaznacza obszar na ziemi na X sekund. Spowalnia i oznacza wszystkich wrogów w strefie. Przeciwnicy, którzy wejdą lub wyjdą ze strefy są czasowo oznaczeni.

ZOBACZ – Którzy wymasterowani bohaterowie League of Legends są obecnie najsilniejsi?

R — Darking Metamorphosis

Vladimir zużywa zawartość swojej filakterii i osiąga wniebowstąpienie. Zyskuje dzięki temu lepsze leczenie ze wszystkich źródeł oraz czasowo oznaczając i zbierając żniwa ze wszystkich pobliskich wrogów.

ZOBACZ – Riot pokazuje swój plan awaryjny, gdyby brakowało pieniędzy. Specjalna skórka w LoLu

Społeczność zachwycona fanowską aktualizacją bohatera nie mogła nadziwić się pracą włożoną w projekt, a wszystkie umiejętności wydają się naprawdę dobrze dopasowane do postaci, jak i League of Legends.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends