w

Perkz wyjaśnia, dlaczego nie chce słyszeć kibiców, podczas meczu przeciwko SKT T1

Riot Games

Perkz zaskoczył fanów swoją nietypową prośbą, ale ciężko go nie zrozumieć.


Głośne krzyki kibiców różnie wpływają na zawodników. Jedni się cieszą i daje im to siły, drudzy z kolei odbierają to inaczej i czują ogromną presję.

Nie krzyczcie, gdy gramy

Perkz poprosił kibiców, którzy przybędą na Worldsy, aby nie wykrzykiwali, że im kibicują podczas meczu z SK Telecome T1 w ten weekend. Jest to ciekawa prośba, ponieważ przewaga kibiców może być naprawdę ogromna. Pamiętajcie, że mistrzostwa odbywają się w Europie, a G2 jest drużyną lokalną.

ADC przyznał się, że udzielają im się emocje tłumu i zaczynają popełniać głupie błędy. Chcą zadowolić publikę i skupiają się na nich, zamiast na grze.

Również dodał kilka słów o kibicach:

Ludzie w Europie są naprawdę niesamowici, jesteście doskonali. Kiedy słyszymy Wasze okrzyki podczas gry czujemy się naprawdę fajnie. Krzyczcie najgłośniej jak umiecie, ale jak już zakończymy gry.

Pomimo tego, że Perkz naprawdę cieszy się ze wsparcia od strony kibiców, również go to martwi. Zażartował nawet, że wszystkie błędy, które do tej pory popełnili, to wina kibiców.

ZOBACZ – Szkice koncepcyjne prestiżowej edycji True Damage Qiyany

Podczas trwania gier, tak naprawdę jest jeden powód, dlaczego popełniamy błędy. Robicie wokół nas taki szum, że popełniamy błędy.

Po chwili na śmiech również dodał:

Kocham Was, dziękujemy za wsparcie. Dopingujcie nas jeszcze w przyszłym tygodniu oraz na finałach.

Wiadome jest, że G2 daje swoim fanom naprawdę powód do dopingu. Są jedną z najlepszych drużyn na świecie i najlepszą w Europie. Miejmy nadzieję, że uda im się i tym razem.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends