w

Perkz zdradza, że Jankos wyprowadzi się jeszcze dalej i po tym roku wyjedzie do NA

Riot Games

Były kolega z drużyny Jankosa zdradza jego plan na rozwój kariery.


Pod koniec 2020 roku dowiedzieliśmy się, że Luka „Perkz” Perković odchodzi z najlepszej europejskiej drużyny G2 Esports. Postanowił opuścić stary kontynent i udać się do Ameryki, gdzie obecnie gra w Cloud9.

Teraz zdradza, że podobny los czeka również Marcina „Jankosa” Jankowskiego i twierdzi, że on też planuje opuścić Europę. Warto na to wszystko patrzeć jednak z pewnym dystansem. Informacje o tym, że Jankos miałby opuścić EU pojawiały się już od jakiegoś czasu i nie zostały potwierdzone.

Jankos w NA?

W 2020 roku raczej nikt nie spodziewał się, że Perkz postanowi opuścić skład G2 Esports. Chociaż zastąpiła go kolejna znana twarz – Martin „Rekkles” Larsson, to wielu fanów wciąż czuje niesmak i nie rozumie decyzji Chorwata. To jednak wcale nie koniec zmian, Luka zdradza, że podobne plany ma również Jankos.

Video

„Wiem, że Jankos chce udać się do NA po tym roku.”

Według strony lol.gamepedia.com kontrakt Marcina kończy się dopiero 21 listopada 2022 roku, więc prawdopodobnie zawodnik rozegra jeszcze dwa sezony w barwach G2. Nie wiadomo również, do jakiej drużyny mógłby się udać.

Warto też spojrzeć na to bardziej krytycznie, Jankos po tym roku miałby się bardziej rozglądać za ofertami, ale Luka nie wspomina, że jest to już przyklepany temat. To, że Jankos chce wybrać się do NA nie oznacza, że na pewno mu się to uda. Choć z drugiej strony, Polak raczej nie powinien mieć żadnych problemów ze znalezieniem nowej drużyny.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends