w , ,

Pierwsze ujęcie z nowej gry Riotu. Widok z trzeciej osoby!

Riot Games według najnowszych informacji pracuje nad kilkoma produkcjami. Wiadomo o Tellstones oraz Legends of Runeterra.

Reklama

Teraz otrzymaliśmy pierwsze, konkretne ujęcie jednej z nadchodzących produkcji. Prawdopodobnie mowa tutaj o Tellstones. Do tej pory wszystko bazowało na małych poszlakach i zarejestrowaniu przez Riot właśnie tej konkretnej nazwy.

Teraz wraz ze specjalną podstroną na 10-lecie Riotu prawdopodobnie zobaczyliśmy pierwsze ujęcie, choć trochę nakreślające, z czym mamy do czynienia.

Tellstones od Riot Games

Widzimy tutaj Ryze, walczącego z LuLu. Na pierwszy rzut oka może to być coś w rodzaju rozgrywek turowych z trzeciej osoby. Mamy tutaj podział na wygrane rundy, może na ogólne likwidacje drużyny, lub nas samych? Po prawej na dole widzimy także nasze przedmioty, czyli na pewno będziemy mogli je kupować i prawdopodobnie ulepszać.

Natomiast możliwość używania umiejętności i brak większych informacji o interfejsie rozbudza wyobraźnie graczy do tego stopnia, że niektórzy doszukali się tutaj czegoś w rodzaju MMORPG. Porównywane jest to wręcz ze Smite, które przecież nie odniosło ogromnego sukcesu. Czy ma to jednak sens?

W przeszłości było bardzo dużo takich propozycji

W przeszłości widzieliśmy dużo propozycji, by z League of Legends zrobić MMO. Faktycznie, byłoby to coś bardzo ciekawego i wciągającego. Świat LoLa już jest niesamowicie rozbudowany, a WoW Classic pokazał, że nadal w tego typu produkcjach można się świetnie bawić.

KONCEPT LEAGUE OF LEGENDS JAKO MMORPG

Z drugiej strony czas MMORPG trochę przemija, nie jest to już kierunek, który wybierają kolejni developerzy gier. Trudno zakładać więc, że Riot zdecyduje się na wydanie czegoś w tym klimacie.

KONCEPTY NAPRAWDĘ DAJĄ RADĘ

Za rogiem czeka również kolejna produkcja o nazwie Legends of Runeterra, która zapowiada się równie ciekawie. Nie wiadomo nawet,czy powyższa grafika nie może screenem nie z Tellstones, a właśnie Runeterry. Trudno obecnie powiedzieć.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends