Po 10 latach dalej nie ma możliwości ukrycia się przed znajomymi

League of Legends

Reklama

Po 10 latach wciąż nie można grać tak, by nie zauważyli tego znajomi.

Reklama


Mija 10 lat, a gracze dalej nie mogą ustawić trybu niewidocznego dla znajomych. Niektórych mocno dziwi brak takiej funkcji.

Brak możliwości grania w trybie niewidocznym

Na Reddicie poruszono temat grania na tak zwanym „niewidoku”. Mimo że League of Legends ma już 10 lat, to dalej nie wprowadzono tej funkcji w profilu. Nie możemy też zalogować się i przeglądać konta tak, by nikt nie zauważył, że w ogóle włączyliśmy klienta.

Nawet gdy dobrze się bawicie, to czasem ma się ochotę pograć samotnie. Bywa ciężko odpowiadać wszystkim „nie”, gdy ci proszą o wspólne granie.

Reklama

ZOBACZ – Teamfight Tactics: Rise of The Elements – nowy zestaw bohaterów

Trudno się dziwić, prawie każdy miał chwile, gdy chciał pobyć sam i nie dostawać wielu zaproszeń czy pytań o wspólną grę. Oczywiście w takich sytuacjach zaraz pojawiały się osoby mówiące: skoro nie chcesz z kimś grać, to po co masz go w znajomych? Jednak nie chodzi tu o to, że kogoś nie lubimy.

Dziś, gdy funkcja bycia niewidocznym jest tak powszechna (np. Discord, Steam) gracze uważają, że powinna też pojawić się w LoLu. Choć z drugiej strony też wiedzą ile zajęło twórcom dodanie „wyloguj”.

Riot Games
Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej