w

Potwierdzenie przecieku Samiry i nowe skórki z serii PsyOps dla Pyke, Viktora, Zeda, Kayle i Samiry?

W plikach gry dotyczących nowej skórki Sony odkryto nawiązania do innych bohaterów.


Fani w ostatnim czasie nie dają twórcom odpocząć i raz za razem odkrywają to, co Ci chcieliby ukryć i zachować na później. Czy to za sprawą przecieków, czy dociekliwych graczy, którym już teraz udało się odkryć to, którzy bohaterowie będą powiązani z kolejnym wydarzeniem dotyczącym zapowiedzianych wczoraj skórek.

Kto prawdopodobnie dostanie skórkę z serii PsyOps?

Jeśli dane znalezione w plikach okażą się tym, czego aktualnie spodziewa się społeczność, to kolejne wydarzenie może wyglądać naprawdę podobnie do tego, co gracze otrzymali teraz.

Na wstępie należy wspomnieć o tym, co znaleziono w kwestiach zapowiedzianej już skórki Sony.

ZOBACZ – Nowe skórki do LoLa: PsyOps Master Yi, Shen, Vi, Sona, Ezreal, Prestiżowy Ezreal, Hextech Ziggs

W kwestiach znaleziono odniesienia do pięciu postaci, które potencjalnie mogą otrzymać skórki w nadchodzącym wydarzeniu. Viktor jest bohaterem, którego ostatni skin ujrzał światło dzienne 3 lata temu. Wydanie skórki dla niego skutkowałoby spełnieniem obietnicy o dodawaniu zawartości dla przeważnie pomijanych czempionów.

Gracze spekulują również, że skórki mogą należeć do drugiego z omawianych zespołów – BRG, a Viktor może być ich przywódcą. Na ten moment ciężko jest powiedzieć coś więcej, jednak w nadchodzącej serii widać ewidentne podobieństwa do wydarzenia Spirit Blossom. Samira podobnie do Yone otrzymuje na start skina, który należy do serii wydawanej wraz z nią.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends