w

Potyczki Taktyczne zostaną na stałe! Riot tłumaczy dlaczego!

Riot Games

Potyczki Taktyczne zostaną na stałe dodane do Ligi!


Riot Games jest zaszokowane popularnością nowego trybu, chcą dodać go na stałe oraz często aktualizować!

Potyczki Taktyczne!

Riot_Mort o Ligowych Szachach:

Całkiem niedawnym przykładem tego nowego podejścia jest nasz najnowszy tryb gry, Potyczki Taktyczne. PT nie ma cech długoterminowego trybu jak na przykład SR, ale nie jest też wariantem zasadniczej rozgrywki w League: w miejsce kontrolowania jednego bohatera i wykorzystywania jego umiejętności, stworzyliśmy wersję nowego gatunku automatycznych gier bitewnych w stylu League. Jednym z naszych głównych celów związanych z PT było stworzenie trybu, w który możecie grać przez długi czas. Oznacza to, że naprawdę ważne było zapewnienie zróżnicowanych wrażeń i momentów kulminacyjnych. Innymi słowy, powinniście zawsze mieć coś nowego, czego możecie spróbować lub do czego możecie dążyć i powinno to być dla was ekscytujące.

Zauważyliśmy, że ponieważ podstawowa rozgrywka w PT zasadniczo różni się od gry na Summoner’s Rift i innych trybów, które wypuściliśmy wcześniej, gracze wykorzystują ją jako sposób na odprężenie się między grami rankingowymi lub jako coś, czym można bawić się razem ze znajomymi o różnych poziomach umiejętności. Dostrzegliśmy także, że PT są wystarczająco złożone, by utrzymać zainteresowanie graczy, którzy chcą grać głównie w PT.

Jesteśmy oszołomieni tym, jak bardzo wszyscy wydają się cieszyć tym trybem, więc chociaż istnieje dopiero od niedawna, postanowiliśmy, że Potyczki Taktyczne staną się trybem stałym! W przyszłości będziemy wspierać ten tryb za pomocą zmian w prawie każdym patchu i przygotowywanych co roku nowych zestawów bohaterów (oraz sezonów rankingowych).

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, mamy nadzieję, że w końcu będziemy w stanie tworzyć więcej trybów zapewniających wam całkowicie unikalną rozgrywkę!

 

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends