w

Potyczki Taktyczne – zupełnie nowy tryb w League of Legends

Riot Games

Riot ogłosił dodanie nowego trybu do League of Legends.


Potyczki taktyczne to nowy taktyczny tryb w League of Legends, będzie on dostępny pod koniec tego miesiąca na serwerze testowym.

Gracz będzie walczył na siedmiu przeciwników. Zadaniem jest stworzenie najmocniejszej drużyny, która będzie walczyła za gracza i przetrwa jak najdłużej.

Co rundę wydaje się w sklepie złoto i wzmacnia drużynę. Każda z klas ma premie, więc trzeba rozważnie zdecydować kogo wybrać. Bohaterów można wzmacniać, po zebraniu trzech istnieje opcja ulepszenia go.

Po zbudowaniu zespołu, jedna z drużyn wędruje na plansze przeciwnika, chodzi tu przede wszystkim o rozważne budowanie postaci, ponieważ to oni walczą i rzucają zaklęcia.

Na koniec rundy dostaje się złoto, które można wydać. Co jakiś czas gracze dobierają bohaterów.

Małe Legendy

W sklepie Riotu będą dostępne specjalne ikonki, które pomogą w personalizacji bohaterów w grze. Jedną legendą można odblokować za darmo, pozostałe natomiast będą dostępne za 750 RP.

W przyszłości będzie dostępnych więcej odmian oraz zostaną dodane Rzadkie Jaja Małych Legends, które będzie można zdobyć za 590 RP. Małe Legendy będą dostępne na Howling Abyss.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends