w

Powstał film o League of Legends na Netflixie!

Gracze League of Legends niedługo będą mogli zobaczyć pełny film, poświęcony League of Legends.


Tematyka League of Legends była już poruszana w kilku filmach, poświęconych e-sportowi, czy branży gier. Tym razem jednak chodzi o dedykowany film tylko o grze Riot Games.

To może być naprawdę ciekawy materiał, który pokaże wszystko od środka – proces powstawania gry, czy to, jak obecnie twórcy podejmują kluczowe decyzje.

FILM POKAZUJE SIĘ JUŻ NA NETFLIXIE, ALE NIE DA SIĘ GO ODTWORZYĆ

League of Legends Origins

Póki co film ma dostępną jedynie zapowiedź, wraz z opisem:

Fani, eksperci i twórcy Riot Games opowiedzą o drodze od darmowego demo do globalnego, esportowego giganta.

Jest też krótki materiał:

Film ostatecznie ma być dostępny od najbliższej środy. Na pewno będzie to ciekawy dokument, pokazujący niepublikowane sceny i opinie samego Riot Games, ale także ludzi z branży.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy znajdzie się tam 99% e-sportu, czy może jednak zobaczymy proces choćby balansowania jakiejś postaci, albo przeprowadzania reworku. To byłoby świetne, móc zajrzeć bezpośrednio do Riotu i podpatrzeć, w jaki sposób podejmują tak kluczowe decyzje.

LoL był już na Netflixie

League of Legends mogliśmy widzieć już na Netflixie jakiś czas temu za sprawą serii “7 dni przed”. Pokazano wtedy kulisy i przygotowania do rozgrywek LCS. Jeżeli przegapiliście, to polecamy nadrobić zaległości.

Profesjonalni gracze przygotowują się do gry o wysoką stawkę. I wtedy osobista tragedia wstrząsa wszystkimi uczestnikami turnieju.

Tamten, kilku dziesięciominutowy materiał dotyczy w 100% e-sportu i warto zobaczyć go, szczególnie w tym okresie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends