w

Trwają prace nad stworzeniem całkowicie osobnej strony tylko z TFT w kliencie LoLa

Riot Games

League of Legends i Teamfight Tacticts zostaną podzielone?


Od kiedy wprowadzono całkowicie nową grę Riotu TFT do klienta LoLa, gracze proszą o stworzenie nowego, ale dotyczącego tylko i wyłącznie szachów. Aktualnie, jeżeli interesują nas tylko Potyczki Taktyczne, i tak musimy pobrać kilka GB niepotrzebnych danych z League of Legends. Deweloper szykuje nowe menu, ale prawdopodobnie społeczność i tak zostanie zawiedziona.

Oddzielna zakładka, ale nie klient

Niedawno jeden z kluczowych projektantów Teamfight Tactics ogłosił, że trwają prace nad dodaniem i zarazem przeniesieniem całej gry do odrębnego pokoju. Niestety dalej będzie znajdowała się ona bezpośrednio w kliencie Ligi, ale zostanie w pewien sposób odseparowana.

Jako przykład podaje obecnie znajdujące się już menu TFT, gdzie przykładowo możemy sprawdzić postęp wykonywanej przez nas przepustki.

ZOBACZ – Dlaczego Riot Games nie ma zamiaru przenosić modeli z Wild Rift do LoLa?

Taka zmiana nie uspokoiła jednak chcących separacji graczy. Do otworzenia zdobytych nagród w mobilnej wersji wciąż będziemy potrzebowali pobrania nie tylko TFT, ale i League of Legends. Jedyne, co prawdopodobnie poprawi aktualizacja to przejrzystość klienta.