w

Prawie wszystkie prestiżowe edycje w LoLu to żeńskie skórki

Reklama

Większość prestiżowych skórek wydano do żeńskich postaci.

Reklama


Na Reddicie pojawił się wątek dotyczący prestiżowych edycji skórek. Autor postanowił policzyć, ile procent takich skinów dostały bohaterki.

Prestiż tylko dla wybranych

Autor posta na Reddicie policzył, że 75% edycji prestiżowych to skórki do bohaterek. W swoich obliczeniach wziął pod uwagę zapowiedziane skiny do Lee Sina i Thresha.

Sam autor nie wydaje się być szczególnie zaskoczony. Większość graczy również. Nie od dziś wiadomo, że twórcy wydają skórki dla tych, którzy mają wielu fanów i edycja prestiżowa na pewno przyniesie duży zysk.

ZOBACZ – Czary Przywoływacza powinny dostać unikalną umiejętność pasywną? Riot Games uważa, że to ciekawe

W niektórych przypadkach taki krok ze strony twórców był oczywisty. Na przykład zapowiedzieli cały zespół K/DA w złotych barwach. Tutaj nie było za bardzo wyboru, ponieważ grupa nie ma w swoim składzie mężczyzny.

Zastanawiać się można przy innych wyborach – dlaczego padło akurat na Irelię lub Cailtyn? Niektórzy z komentujących rzucali uszczypliwe komentarze, że najprawdopodobniej wszystko kierowane jest do zaślepionych fanów, którzy zrobiliby wszystko dla swoich pikselowych wybranek. Inni stwierdzali, że skórki dla kobiet lepiej się sprzedają, bo bohaterki są po prostu atrakcyjne.

ZOBACZ – G2 Esports oficjalnie zostało esportową drużyną roku. LoL najlepszą grą, a Riot studiem

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends