w

Prestiżowy Lee Sin wygląda żałośnie. Gracze wzywają do naprawienia skina w LoLu

Reklama

Fani nie są zadowoleni z zakupu Prestiżowego Lee Sina, jego szyja wygląda bardzo nienaturalnie.

Reklama

Prestiżowe skórki w zamyśle miały być czymś unikalnym. W pewnym sensie to się udało, ale czy wyglądają lepiej od ich podstawowych wersji? Patrząc na Lee Sina, społeczność jednogłośnie stwierdza, że nie.

Problemem jest jego anatomia, wygląda pokracznie i bardzo dziwnie w odniesieniu do pozostałych skinów w grze. Gracze piszą wprost, że chcą odzyskać wydane punkty lub naprawienia skina.

Żyrafa Lee Sin

Wydany 12 grudnia Prestiżowy Nightbringer Lee Sin podbił serca graczy mnicha na wielu serwerach. Czy opłacało się jednak wydawać ciężko zarobione Punkty Prestiżu?

Jego model w grze zaprezentowany przez Riot jest całkiem ciekawy. Na pewno wyróżnia się na tle pozostałych.

Reklama

Gracze po zakupie orientowali się, że coś z tym skinem jest bardzo nie tak. Chodzenie wydaje się niezbyt naturalne, a szyja wygięta w bardzo dziwny sposób. Jeżeli kupujemy skórkę, to chcemy, by wyglądała jak najlepiej. Tymczasem gracze ze skinem do Lee zastanawiają się, co jest nie tak z jego głową.

Gracze na Reddicie podnieśli spory szum o to, że Riot ponownie coś namieszał. Temat zdobył sporą popularność i trudno się dziwić. Jesteście gotowi? Ostrzegamy, tego nie da się „odzobaczyć”. Jeżeli tak, to patrzcie:

Okropnie wydłużona szyja, która wygląda według opinii społeczności paskudnie. Do tego dochodzi cień, który również ma być „obrzydliwy”.

Wszyscy komentujący zastanawiają się, jak można było dopuścić do takiego błędu i zepsucia modelu. Jak właściwie można było wydać taką skórkę?

Jeżeli jednak jeszcze Wam mało żyrafy Lee…

Skórka musiała przejść kontrolę jakości i wiele etapów produkcji… to hańba, że tak skończyła.

W wątku możemy dostrzec wiele skarg i słów żalu wylewających się z ust graczy w stronę Riot Games. Jedni mają nadzieję na szybką naprawę, drudzy podchodzą do tego sceptycznie, patrząc na ilość nowych skinów i VGU zaplanowanych na 2020 rok.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends