w

Prestiżowy PROJECT: Zed potwierdzony. Prezentacja wyglądu skórki w League of Legends

Fani Zeda doczekali się prestiżowej edycji jednej z jego skórek. Jak dokładnie wygląda model bohatera?


Od jakiegoś czasu w League of Legends trwa wydarzenie PROJECT. Powróciła znana fanom gry seria, która doczekała się pokaźnej ilości skórek. Wiele skinów trafiło do niesamowicie popularnych bohaterów takich jak np. Yasuo, Jhin czy Zed. W tym roku skórki dostali m.in. Renekton, Mordekaiser czy Sylas.

Nowe PROJECTy okazały się naprawdę dopracowane. W przypadku Mordekaisera twórcy zaprojektowali nowe miasto, które zauważyć można podczas jego ulta. Renekton za to ukazał swoje ludzkie oblicze, a skórka zawiera wiele ciekawych urozmaiceń podczas gry.

Część fanów była zawiedziona tym, że w evencie prestiżową skórkę otrzymał właśnie Sylas. Liczono, że ta trafi do Zeda, ponieważ o tym mówiło wiele przecieków. Nie byłby to pierwszy raz, gdy stary skin otrzymuje swoją prestiżową wersję – dobrym przykładem jest tutaj Soraka, która powróciła po latach od wydania swojej skórki Star Guardian.

Prestiżowa edycja PROJECT: Zeda

PROJECT: Zed to skórka, która pojawiła się w League of Legends 8 września 2015 roku, więc prawie 6 lat temu. Skin cieszy się do dziś ogromnym zainteresowaniem wśród fanów bohatera, mimo że od tamtej pory pojawiły się 4 kolejne skórki.

Prestiżowa wersja PROJECTu ujawniona przez Rioterów jak zawsze zmienia oryginalny kolor (w tym przypadku czerwony) na odcienie złota i srebra. W nowej wersji skórki widać także włosy championa.

Splash art

Wygląd skórki w grze

Wygląd na ekranie ładowania

PROJECT: Zed z 2015 roku

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends