w

Prestiżowy skin Qiyany w prawdziwym życiu kosztuje prawie 11,000 dolarów!

Podliczono, ile w realnym życiu kosztowałyby ubrania, które ma na sobie prestiżowa Qiyana.


Ile kosztuje strój, który nosi True Damage Qiyana? Okazało się, że naprawdę sporo.

Strój za 11 tysięcy dolarów?

Na Twitterze możemy przeczytać, że prestiżowa edycja najnowszej skórki do Qiyany została stworzona na podstawie kolekcji luksusowego francuskiego domu mody.

Skórka True Damag Qyiana  została stworzona na podstawie kolekcji Louis Vuitton 2020. To nowy poziom kreatywnego partnerstwa między grą komputerową a modą.

Riot Games ogłosiło współpracę z luksusową marką Louis Vuitton kilka miesięcy temu, obiecując, że gracze otrzymają skórki zaprojektowane przez profesjonalne zespół. Qiyana i Senna otrzymają skórki Prestige stworzone przez dyrektora artystycznego kolekcji damskich Louis Vuitton, Nicolasa Ghesquière.

Już po takiej informacji można założyć, że w realnym życiu stroje nie należałby do najtańszych. Riot chciał przestawić zespół, który nosiłby stroje od najlepszych i dumne prezentował logo projektanta. Gracze interesujący się światem mody zapewne od razu zauważyli, że dziewczyny z zespołu noszą naprawdę drogie ubrania.

ZOBACZ – Jak wyglądał proces tworzenia prestiżowego splash arta Qiyany?

Dla niektórych powiedzieć „drogie” to za mało. Dlatego znaleźli się ci, którzy dokładnie podliczyli cały strój. Wzięli pod uwagę także biżuterie i torebkę.

Po podsumowaniu cen okazało się, że cały ubiór kosztuje około 10 915 dolarów.

Poniżej możecie zobaczyć również jak prezentują się wspomniane stroje na pokazach mody.

ZOBACZ – Zwiastun zespołu True Damage z nowymi skinami Qiyany, Senny, Ekko, Yasuo i Akali!

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends