w ,

Prezentacja bohaterów i skinów w Wild Rift. Jak mocno różnią się od oryginałów?

Grafiki i modele w mobilnej wersji LoLa mocno różnią się od tych oryginalnych. Która z postaci zmieniła się najbardziej?


Sieć obiegają grafiki z League of Legends: Wild Rift, które zdaniem wielu są po prostu świetne. Widać, że twórcy odświeżyli często przestarzałe modele i splash arty skórek z oryginalnej gry. Grafiki prezentują się na tyle dobrze, że sporo graczy prosi, by część z nich została przeniesiona do zwykłego LoLa. Czy faktycznie Wild Rift wygląda aż tak świetnie?

Jak prezentują się modele i splash arty bohaterów w League of Legends: Wild Rift?

Gdy w internecie pojawiło się porównanie splash artów Czarodziejki Lux z wersji oryginalnej, jak i tej mobilnej, gracze nie mogli wyjść z podziwu – tania i zapomniana skórka z LoLa w nowej wersji oczarowała niejednego fana bohaterki.

Oczywiście nie była to jedyna grafika, która zachwyciła społeczność. Nie inaczej było względem modelów bohaterów w grze, gracze uznali, że w wersji mobilnej są one o wiele nowocześniejsze, świeższe i po prostu ciekawsze.

Nie ma się co dziwić, aktualne grafiki w Wild Rift rysują osoby często bardziej doświadczone niż graficy, którzy współpracowali z Riotem np. 10 lat temu.

Poniżej znajduje się porównanie modelów bohaterów oraz kilka grafik z mobilnego League of Legends. Wśród nich znalazły się takie skórki jak: Brolaf, Ahri Lisiego Ognia, Królowa Ashe, Król Tryndamere, Rybak Jax czy Garen Mroczny Rycerz.

Video

Przykładowe modele bohaterów i ich skórek

ZOBACZ – Riot obiecał więcej reworków zapomnianych bohaterów LoLa. Co z Udyrem?

Splash arty bohaterów i ich skórek

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends