w

Prezentacja reworku wizualnego jednej ze skórek Karmy. Tradycyjna Karma z nowymi efektami

Poprawa efektów wizualnych skina Traditional Karma.


Kilka dni temu opublikowaliśmy zmiany efektów wizualnych umiejętności podstawowej Karmy, a jej nowy wygląd skilli można zobaczyć w tym artykule.  Wtedy też pracownik Riotu potwierdził, że nie mają oni czasu na modernizację skórek, natomiast postanowili poprawić jedną z nich.

Padło na upamiętniającą pełny rework postaci Tradycyjną Karmę, która rozdana została graczom posiadającym ją przed pierwszą przeróbką.

Tradycyjna Karma

Karma jest jedną z pierwszych postaci w League of Legends, która po wydaniu została przerobiona. W związku z tym razem z Sejuani i Trundle dzieli serię skórek Tradycyjnych.

Tradycyjne skórki powstały, aby oddać oryginalną atmosferę naszych pierwszych bohaterów, zanim ich całkiem przerobiliśmy. Otrzyma je każdy gracz, który posiadał bohatera przed aktualizacją.

Podobnie, jak podstawowa wersja bohaterki, w skinie poprawione zostały efekty wizualne poszczególnych umiejętności, jak wzmocnione Q, W, E i nie tylko.

Oto jak się prezentuje:

Video

Na ten moment nie wiadomo, czy poprawki doczekają się pozostałe dodatki kosmetyczne. Wszystko zależy od chęci i czasu wolnego pracownika za nie odpowiadającego.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends