w

Przeciek ujawnia wygląd nowego bohatera Viego bezpośrednio w grze. Viego w LoLu

Z wewnętrznego serwera deweloperów wyciekły animacje nadchodzącej postaci do League of Legends.


O Viego wspominaliśmy już kilkukrotnie i do tej pory wszystkie informacje się sprawdzają. Wszystko wskazuje na to, że taką nazwę finalnie będzie nosił Ruined King. Według niepotwierdzonych informacji, jeszcze dzisiaj będzie można zobaczyć jego pełny zwiastun.

Można się spodziewać, że cinematic przedstawi jego oraz Sennę. Przypomnijmy, że już na zapowiedzi cinematica pojawiło się imię Viego.

Wyciek animacji Viego

W nocy z wewnętrznego serwera deweloperów wyciekły animacje Viego. Nie ma już większych wątpliwości, że faktycznie to on będzie kolejnym bohaterem.

Video

Postać powinna zostać ujawniona już dzisiaj po południu. Nie jest to jakimś wielkim zaskoczeniem dla wszystkich, którzy śledzą nasze informacje.

Wiadomo, że bohater będzie „wykrzywiać serca i posiadać cudze umysły”. To poetyckie określenie może oznaczać tak naprawdę wiele. Na pierwszą myśl nasuwa się posiadanie charma, który będzie zdobywał wspomniane serca. Nawet jeśli nie będzie to charm, to można spodziewać się pewnej formy kontrolowania wroga lub grupy przeciwników.

Nowy bohater już wkrótce przybędzie na Summoner’s Rift. Póki co szacuje się, że jego data premiery przypadnie na 21 stycznia 2021 roku. Możliwe, że będzie dostępny już w dniu aktualizacji 11.2 lub kilka dni później.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends