w

Przedmioty wspierających straciły redukcję czasu odnawiania, gracze proponują rozwiązanie

Riot Games

Nowe samo ulepszające się przedmioty dla wspierających nie zapewniają CDRów, gracze za to mają na to świetny plan.


W przedsezonie, do gry zostały dodane nowe przedmioty dla wspierających. W porównaniu do starych dają dodatkowe bonusy i przede wszystkim — nie musimy ich ulepszać przez kupowanie.

Gdzie są CDRy?

Pomimo tego, że zmiany przedmiotów wyszły na plus, gracze narzekają na jedną statystykę, która znacznie się pogorszyła. Mowa oczywiście o ważnych CDRach, a było to aż 10%. Teraz bez budowania Echo Ludens, czy innego nietypowego itemu, ciężko jest nam zdobyć 40% redukcji czasu odnowienia umiejętności, co mocno boli społeczność.

Wcześniej, aby zdobyć 10% CDRów, musieliśmy ulepszyć przedmiot do trzeciego poziomu, teraz musimy zakupić całkowicie nowy item.

Społeczność wpadła na genialny pomysł

Po raz kolejny, gracze League of Legends udowadniają, że chcą mieć realny wpływ na grę i troszczą się o siebie nawzajem.

Jeden z użytkowników znalazł rozwiązanie, które nie jest wcale takie głupie. Uważa on, że świetnym pomysłem byłoby dodanie do trzecio tierowego przedmiotu, nowej pasywki.

Za każdy zniszczony totem przeciwnika, dostajemy 1% redukcji czasu odnowienia, aż do maksymalnych 10%.

ZOBACZ – Zmiany modelu Apheliosa, które od jakiegoś czasu zapowiadał Riot

Oczywiście spodobał się graczom, ale nie mogło zabraknąć dawki dodatkowego humoru.

A więc trzeba będzie przestać wardować, aby nie dawać CDRów przeciwnikowi!

Niestety na ten moment w temacie (pomimo tego, że jest popularny) nie wypowiedział się żaden z pracowników, miejmy jednak nadzieję, że zrobi to wkrótce.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends