w ,

Przełomowe informacje o LoL Mobile. Jak zmienią się postacie i ich umiejętności?

Twórcy dzielą się z graczami kolejnymi informacjami na temat League of Legends: Wild Rift.


Część bohaterów w Wild Rift nie będzie taka sama jak w normalnym League of Legends. Jak ich zmieniono? Co jeszcze planują twórcy względem mobilnej wersji LoLa? Jak wyglądają prace nad tym tytułem?

Zmiany w umiejętnościach bohaterów i garść innych informacji

Wydanie mobilnej wersji League of Legends powoduje wiele emocji wśród fanów. Gracze wyczekują premiery, śledząc nowe informacje o tym, jak będzie wyglądała wspomniana wersja gry.

Twórcy, aby trochę zaspokoić ciekawość graczy, postanowili wydać filmik, na którym główny projektant gry – Brian „FeralPony” Feeney – dzieli się informacjami na temat postępów prac oraz omawia kilka zmian bohaterów, które pojawią się w Wild Rift.

Jak wspomina Feeney, nie wszystkie postacie w League of Legends: Wild Rift będą idealnymi odpowiednikami swoich pierwotnych wersji. Wprowadzono różne zmiany, które mają lepiej dostosować grę do urządzeń mobilnych, ale również zachować charakter i styl gry danych bohaterów.

Deweloper przestrzega również tych, którzy chcą pobierać grę z nieznanych źródeł – nie należy tego robić, ponieważ nic oficjalnego nie zostało jeszcze wydane.

ZOBACZ – TFT Mobile oficjalnie jest już dostępne również w Polsce. Można pobrać na Android i iOS

Video

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends