w

Przepustka TFT: Galaktyki – nowe Małe Legendy, skórki Areny i zaktualizowana rotacja Teamfight Tactics

Reklama

Dowiedzcie się więcej o nowej Przepustce, Małych Legendach, Arenach i wybuchach! z nowej rotacji TFT

Reklama


Nowa przepustka, małe legendy, skórki aren i wiele więcej znajdzie się w trzecim zestawie Teamfight Tactics, oto co Riot ma nam do przekazania.

Przepustka Teamfight Tactics: Galaktyki

Gdy wypuszczaliśmy Teamfight Tactics, byliśmy absolutnymi nowicjuszami w tej dziedzinie – wiedzieliśmy, że mamy super fajną koncepcję gry, ale wszystko, co było z nią związane, wymagało masy pracy. Od tamtej pory zajmowaliśmy się na naprawianiem błędów, wypuszczaniem nowych rotacji i przygotowaniem TFT na urządzenia mobilne. Nie wprowadzaliśmy żadnych zmian związanych ze zdobywaniem zawartości lub wyrażaniem swojej osobowości w grze. W trakcie każdej rotacji można było zdobyć albo kupić klika losowych jaj i mieć nadzieję, że wykluje się z nich właśnie ten wybrany Pingu. Jednak w międzyczasie dotarły do nas wasze opinie na temat tego zupełnie losowego systemu i zgadzamy się, że należałoby coś w nim zmienić.

Zanim zagłębimy się w szczegółach planowanych zmian, porozmawiajmy o tym, jak podchodzimy do płatnej zawartości TFT.

Nasze podejście

Oto podstawowe zasady określające nasze podejście do tworzonej zawartości:

Reklama
 1. Nigdy nie będzie płatnej zawartości, która zapewnia przewagę lub większą siłę w grze – to nasza pierwsza zasada.
 2. Elementy kosmetyczne powinny być zabawne i atrakcyjne niezależnie od tego, ile kosztują – uważamy, że gracze powinni dobrze się bawić, modyfikując swoje ustawienia w grze, niezależnie od tego, czy są kolekcjonerami, czy grają wyłącznie o nagrody.
 3. Udostępniona zawartość powinna umożliwiać wyrażenie swojej osobowości i swojego zdania – wiemy, że niektórzy chcą się popisać 3-gwiazdkowym Wafelkowym Marudorógogiem lub zaimponować swoją kolekcją Małych Legend, inni chcą prężyć się w poczekalni w promieniach swojej rangi, a jeszcze inni po prostu chcą dopasować tę zieloną arenę do zielonego Wróżkowego Cichogona. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego.

Przepustka Galaktyk i Przepustka Galaktyk+

W Teamfight Tactics: Galaktyki oficjalnie zdejmujemy status beta z systemu przepustek. Darmowa przepustka będzie wyglądała tak jak poprzednio – będzie udostępniać te same rodzaje i ilości nagród – a oprócz niej udostępnimy także płatną wersję wypełnioną dodatkowymi nagrodami i ulepszoną zawartością kosmetyczną, która odblokowuje się w trakcie gry.

Oto jak to działa:

Łączymy nagrody płatne i bezpłatne w pojedynczą serię, którą będziecie otrzymywać przez okres działania przepustki. Wszyscy zachowają dostęp do nagród darmowej ścieżki, która będzie oferować tę samą ilość i rodzaj nagród co poprzednio.

Ulepszenie przepustki do wersji Galaktyki+ zapewni wam dodatkowy worek nagród. Gdy kupicie Przepustkę Galaktyki+, automatycznie odblokujecie wszystkie ulepszone wersje nagród, które udało się wam do tej pory zdobyć, więc niczego nie stracicie.
Swoje dotychczasowe postępy oraz nagrody wybranej ścieżki możecie sprawdzić w zaktualizowanym centrum TFT.

Przepustka Galaktyki+ TFT bedzie kosztowała 1350 RP. W ramach tej przepustki można gromadzić PD do godziny 20.00 CEST 9 czerwca 2020 roku i również do tego dnia będzie można ją kupić.

Reklama

No dobrze, to co dokładnie można będzie dostać?

 • W ramach darmowej Przepustki Galaktyk gruntownie udoskonaliliśmy areny – to zdecydowanie coś więcej niż odświeżenie kolorów tak jak ostatnio. Oczywiście nie byłyby kompletne bez nowych emotek kosmicznego motywu i dwóch Małych Legend na zakończenie.
Crash-Site-Map_Optimized.jpg
Concept, work in progress
 • Aktualizacja do wersji Przepustka Galaktyk+ natychmiast zapewni wam dostęp do przeszło 20 poziomów nagród i Duszka UFO. Nasz ulubiony Rzeczny Przyjaciel sprokurował sobie upgrade, aby z klasą odkrywać tajniki galaktyk.

UFO_Sprite_wip.jpg

 • Grając z Przepustką Galaktyki+, odblokujecie 1- i 2-gwiazdkową wersję czasowo limitowanego Kretonura Astronauty. Kretonur ma nowe fajne ubranko oraz łopatę i jest gotowy wykopać przeciwnikom grób… w kosmosie.

Astromole_wip.jpg

 • Przedstawiamy najnowszy rodzaj zawartości TFT, wybuchy! To elementy, które modyfikują cząsteczki obrażeń waszych Małych Legend i jednostek. Pojawiają się w trzech różnych wariantach, z których każdy kolejny ma oraz większy wpływ i rozmach. Jesteśmy nimi bardzo podekscytowani, więc koniecznie dajcie nam znać, co o nich myślicie!
 • Będzie cały szereg jaj Małych Legend do odblokowania. Dla tych, którzy nigdy nie mają dość TFT, przygotowaliśmy dodatkowo kilka dodatkowych premiowych nagród, w tym gwarantowaną legendarną Małą Legendę.

Niektóre z tych nagród, takie jak Duszek UFO, Kretonur Astronauta i wybuchy! są obecnie dostępne wyłącznie w ramach tej przepustki. Ale jeśli je przegapicie, nie rozpaczajcie – opracowujemy nowe sposoby zdobycia tych przedmiotów w przyszłości!

Jak będę robić postępy?

Pozbyliśmy się Kuli Oświecenia i zastąpiliśmy ją stałą sumą PD przyznawaną za każdą ukończoną grę w TFT. Nie ma limitu dla PD zdobywanych za granie, więc możecie być spokojni, że stale będziecie robili postępy w ramach przepustki.

Modernizujemy też misje. Co tydzień odblokowywane będą trzy misje (zamiast sześciu, więc ogólnie ich ukończenie będzie zajmować więcej czasu), a ukończenie każdej zapewni 200 PD. Niektóre z misji będą też bardziej wymagające (albo przynajmniej bardziej interesujące). Nie będzie już misji typu „rozegraj 3–6 gier”!

Dość już o Przepustce, jest też inna nowa zawartość:

Już dawno nie rozmawialiśmy na temat nagród rankingowych. Pod koniec rotacji startowej rozdawaliśmy specjalne emotki Ptasiego Rycerza z myślą o stworzeniu czegoś bardziej wartościowego w przyszłości. Nie usuwamy emotek rankingowych dla poszczególnych kręgów, ale mamy plan zwiększenia nagród przyznawanych za postępy w rankingu.

W każdej rotacji będziemy przyznawać specjalny wariant Małej Legendy, który był kultowy w tej rotacji. Jeśli jesteś graczem League of Legends i ta koncepcja wydaje ci się znajoma, to nie bez powodu – jest to reminiscencja Zwycięskich skórek z League. Będą przyznawane tylko tym graczom, którzy w danym sezonie zdobędą co najmniej Złoto. Przyznamy jedną za Żywioły powstają i drugą za pierwszy sezon rankingowy TFT. Będą gotowe dopiero za kilka miesięcy, dlatego więcej informacji podamy, gdy już powstaną.

victorious-silverwing-(1).jpg
Concept, work in progress

Skoro już jesteśmy przy Małych Legendach to należy też wspomnieć o całkowicie nowym zestawie kosmicznych towarzyszy, którzy będą wam towarzyszyć podczas wspinaczki w rankingu. Mają całą masę zabawnych wariantów i kilka całkiem wyjątkowych animacji. Koniecznie się za nimi rozglądajcie, aby ich nie przegapić.

Starmaw_Tier3.LittleLegends_DarkStar.png Squink_Tier3.LittleLegends_DarkStar.png Abyssia_Tier3.LittleLegends_DarkStar.png

A ponieważ wciąż jesteśmy przy Małych Legendach, omówmy sposoby ich zdobywania. Dotarły do nas wasze opinie na temat obecnego modelu zdobywania jaj i problemów z dostaniem wybranych przez was Małych Legend. W Galaktykach będzie to łatwiejsze.

Po pierwsze udostępnimy kilka konkretnych wariantów Małych Legend (na przykład Heroicznego Shisę) z poprzedniej serii Małych Legend w ramach sprzedaży bezpośredniej w sklepie (oferta zostanie później wzbogacona). Będziecie mogli kupić każdą Małą Legendę z oferty tylko raz. W ten sposób zdobędziecie albo zupełnie nową 1-gwiazdkową Małą Legendę albo – jeśli już taką macie – ulepszycie ją do wyższego poziomu gwiazdek. Badamy też sposoby awansowania waszych ulubionych 1- i więcej gwiazdkowych Małych Legend i zamierzamy podzielić się z wami naszymi planami w późniejszym okresie tego roku.

Poza kosmicznymi Małymi Legendami w rotacji Galaktyki pojawi nowy zestaw aren. Dzięki waszym opiniom na temat Freljordzkich aren wprowadziliśmy pewne zmiany i mamy nadzieję, że nowe areny będą bardziej wciągające, dzięki czemu poczujecie się, jakbyście naprawdę odwiedzali świat Mrocznej Gwiazdy

darkstar-black-hole-pc-cam.jpg
darkstar-celestial-pc-cam.jpg
darkstar-supernova-pc-cam.jpg

Jeśli opuszczona planeta nie pasuje do waszego stylu, wypatrujcie aren z motywami Odysei, które rozświetlą waszą drogę na nowych ścieżkach możliwości.

Te areny będzie można kupować oddzielnie po 1380 RP za każdą lub w zestawie po trzy za 2900 RP.

Wciąż tworzymy nowe sposoby kupowania i zdobywania zawartości kosmetycznej i wydaje się nam, że te zmiany są krokiem we właściwym kierunku. Mamy też nadzieję, że jesteście tak samo jak my podekscytowani możliwością wpływania na WYBUCHANIE Małych Legend przeciwników.

Dzięki za wszelkie opinie nadesłane do tej pory. Czekamy na dalsze! Dajcie nam znać, co jeszcze mogłyby robić wasze Małe Legendy, na jakich arenach chcielibyście walczyć i co nowego wprowadzilibyście w grze.

UWAGI NA TEMAT KLIENTA URZĄDZEŃ MOBILNYCH

(Nie dotyczy Chin i Azji Południowo-Wschodniej)

Dla tych, którzy chcą walczyć taktycznie w łóżku, w pociągu albo podczas 10 spotkania w danym dniu, udostępnimy wkrótce TFT na urządzenia mobilne z możliwością gry na obu platformach i współdzielenia postępów na jednym koncie.

Oznacza to, że każda Mała Legenda i arena, którą odblokowaliście na PC będzie również dostępna na urządzeniu mobilnym – wystarczy tylko zalogować się na to samo konto Riot na urządzeniu mobilnym.

Mamy dla was kilka uwag na ten temat:

 • Dokładaliśmy wszelkich starań, aby opublikowana wersja TFT Mobile sprawnie działała, a serwery były stabilne. Dlatego podczas premiery nie udostępnimy pełnej
  oferty w sklepie. Postaramy się poszerzyć ją w kilku kolejnych patchach, więc sprawdzajcie aktualizacje.
 • Jednakże Przepustka Galaktyki+ będzie dostępna do kupienia podczas premiery TFT Mobile na całym świecie. Otrzymacie te same nagrody, misje i PD co w wersji na PC, a postępy będą dostępne na obu platformach.
 • Darmowa Przepustka Galaktyk TFT również będzie dostępna dla wszystkich graczy, a postępy będą zachowywane pod kątem przyszłych zakupów przepustki.
 • Uwaga: Przepustkę będziemy udostępniać pojedynczo w kolejnych regionach, aby lepiej kontrolować sytuację od strony technicznej. W centrum TFT możecie sprawdzić termin udostępnienia zakupu przepustki. Wszystkie postępy będą śledzone od momentu aktywowania przepustki, który może nie pokrywać się z momentem wydania rotacji Galaktyki.
 • Jeśli koniecznie musicie mieć najnowsze Małe Legendy już teraz, odpalcie klienta PC League i kupcie, co chcecie. Tylko pamiętajcie, aby otworzyć wszystkie jaja na PC, zanim przejdziecie na urządzenie mobilne.
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends