w

Raperka podkładająca głos pod True Damage i K/DA Akali zaczęła streamować LoLa

Jeon Soyeon / Riot Games

Soyeon w transmisji na żywo z League of Legends.


Koreańska raperka Soyeon, która jest liderką i główną twarzą k-popowej grupy muzycznej (G) I-DLE oraz znana społeczności LoLa z tego, iż podkłada głos pod K/DA i True Damage Akali, rozpoczęła niespodziewanie transmisję na żywo w serwisie YouTube. Zagrała kilka gier w League of Legends w towarzystwie ponad 20 000 oglądających widzów.

Jeon Soyeon

Początkująca graczka rozpoczęła strumień na żywo od gry Ashe, która niefortunnie została przegrana, a artystka zakończyła mecz ze statystykami 0/8/2. W następnej grze zaś pochwalić się mogła lepszym wynikiem, gdyż swoją rozgrywkę zakończyła, mając na swoim koncie 5 likwidacji, 3 upadki i aż 10 asyst.

Grę Akali możecie obejrzeć poniżej:

(G) I-DLE jest jednym z największych damskich zespołów muzycznych w Korei Południowej. Fani na całym świecie mają nadzieję, że powróci po raz trzeci, podkładając głos do następnego utworu od Riot Games. Po tak udanych występach w POP/STARS i GIANTS jej grono fanów mocno poszerzyło się, a o niej usłyszał praktycznie każdy grający w League of Legends.

ZOBACZ – Koncept skórki Blood Moon Bard do League of Legends

Podczas trwającej na całym świecie akcji #zostańwdomu być może i inni twórcy zaczną nadawać na żywo, aby utrzymać swoich fanów w bezpiecznych mieszkaniach i tym samym zyskać więź ze swoim fandomem.