w

Rework Udyra – Dokładny opis nowych skilli, prezentacja zmienionego bohatera bezpośrednio w LoLu

Poznaliśmy zreworkowane umiejętności Udyra. Riot ujawnił je już w oficjalny sposób.


Riot wypuścił oficjalną informację na temat reworku Udyra. Deweloperzy dodali opis i prezentację umiejętności bezpośrednio w grze. Poniżej znajdują się już same oficjalne informacje:

Udyr, „najprawdziwszy” mistrz walki wręcz w League of Legends, powraca w lepszej formie niż kiedykolwiek — gotowy zmierzyć się z dżunglą i z przeciwnikami dzięki swoim potężnym stylom. Szybkie myślenie i wykorzystanie zdolności adaptacyjnych pomoże graczom Udyra wyrażać mistyczny krajobraz Freljordu na wyjątkowe sposoby.

„Czuję głód zwycięstwa moich wrogów. Zamorzyć ich.”

Najpotężniejszy z żyjących duchowych wędrowców Udyr obcuje ze wszystkimi duchami Freljordu — czy to poprzez empatyczne zrozumienie ich potrzeb, czy też poprzez kierowanie i przekształcanie ich eterycznej energii w swój własny, pierwotny styl walki. Szuka wewnętrznej równowagi, aby jego umysł nie zagubił się wśród innych, jednak poszukuje również harmonii poza granicami samego siebie — mistyczny krajobraz Freljordu może się rozwijać tylko dzięki wzrostowi, który wynika z konfliktu i walki, a Udyr wie, że aby utrzymać pokojową stagnację, trzeba ponosić ofiary.

UMIEJĘTNOŚCI:

Umiejętność bierna — Pomost (Przebudzony Duch/Trening Mnicha)

Udyr posiada 4 podstawowe style umiejętności, każdy związany z jednym z freljordzkich półbogów. Co około 30 sek. może przebudzić swój aktywny styl poprzez rzucenie go ponownie, aby go odświeżyć i uzyskać dodatkowe efekty.

Po rzuceniu (lub ponownym rzuceniu) umiejętności, dwa następne ataki Udyra zyskują 40% premii do prędkości.

Q — Dziki Pazur

Udyr przechodzi w Styl Szponów. Zyskuje prędkość ataku. Kolejne dwa ataki zadają obrażenia eksplozywne.

Przebudzenie: zwiększona premia do prędkości ataku, a 2 kolejne ataki zyskują efekt rozwidlonej błyskawicy, która odbija się wśród przeciwników nawet 6 razy (te same cele mogą zostać trafione kilka razy z rzędu jeśli zostały odizolowane).

W — Żelazna Opończa

Udyr przechodzi w Styl Opończy. Zyskuje tarczę. Kolejne dwa ataki odnawiają zdrowie.

Przebudzenie: odnawia tarczę, która może się kumulować. Odnawia dużą ilość maks. zdrowia w ciągu 2 sek.

E — Płonący Popłoch

Udyr wchodzi w Styl Popłochu. Otrzymuje nagłą premię do prędkości ruchu. Podczas używania tego stylu pierwszy atak na każdy cel ogłusza go.

Przebudzenie: zwiększa prędkość ruchu, przyznaje odporność na efekty kontroli tłumu na krótki czas.

R — Skrzydlata Burza

Udyr wchodzi w Styl Burzy. Przywołuje lodową burzę, która zadaje obrażenia i spowalnia pobliskich wrogów. Kolejne dwa ataki zwiększają zasięg oddziaływania burzy.

Przebudzenie: burza odłącza się od Udyra i podąża do wroga, którego ostatnio zaatakował (i zadaje większe obrażenia).

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends