w

Riot bardzo mocno przygląda się junglerom. Można się spodziewać zmian

Meddler wypowiedział się na temat jungli w przedsezonie.


Jeden z Rioterów dodał na forum League of Legends posta na temat jungli w przedsezonie.

Analiza wpływu przedsezonu na junglerów

Na forum League of Legends Meddler dodał post, w którym opisuje stosunek twórców do roli junglera w przedsezonie. Rioter napisał:

„Aktualnie przyglądamy się temu, jak radzą sobie junglerzy, a naszym celem jest wprowadzenie, jeśli takowe będą potrzebne, zmian w patchu 9.24b.”

Głównymi sprawami, jakim się przyglądamy, są:

  • Średni poziom bohatera przed i w trakcie Przedsezonu w poszczególnych momentach gry. W połączeniu z udziałem w zabójstwach daje to dość dobry wskaźnik ogólnego wpływu junglera.
  • Różnice w tym, jak poszczególni gracze radzą sobie na jungli. Usunięcie catchup XP-a miało na celu wprowadzenie większych różnic między graczami, którzy radzą sobie w tej roli lepiej i gorzej. Chcemy się jednak upewnić, że nie posunęliśmy się z tym za daleko oraz że niewielkie błędy czy lepsze zagrania nie prowadzą do zbyt dużych strat lub zbyt dużej przewagi.
  • Czy poszczególne klasy lub junglerzy z wyznaczonym stylem gry nie są za mocni lub za słabi (na przykład w sytuacji tank vs carry lub postacie skupiające się na farmieniu vs postacie skupiające się na gankowaniu itd.).”

ZOBACZ – Świetny cosplay całej grupy K/DA z League of Legends

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends