w

Riot będzie odpowiadał na film Voyboy’a o tym, jak studio „zniszczyło” SoloQ w League of Legends

Od kilku dni w League of Legends jest bardzo głośno o jednym z rozpoznawalnych graczy, który wprost zarzucił Riotowi zniszczenie SoloQ w League of Legends.


Voyboy nagrał specjalny film, w którym wytyka Riotowi brak reakcji na kluczowe kwestie w LoLu. Wspomina olewanie toksyczności u największych twórców i wytyka wręcz przyzwolenie na różnego rodzaju wyzwania.

Film został zauważony przez Riot, który już wypowiedział się na ten temat. Większej ilości informacji społeczność może spodziewać się jutro.

Riot ma odpowiedzieć na zarzuty

Film ma już ponad 800 tysięcy wyświetleń. Riot widząc zarzuty od kogoś takiego, jak będący w środowisku LoLa przez dobre 10-lat Voyboy’a nie mógł tego po prostu zignorować. Materiał mocny, wiele w nim żalu i trafnych uwag odnośnie postępowania deweloperów.

Riot nie zamierza zostawić tego bez komentarza. Poinformowano, że jutro pojawi się specjalny wpis, zaadresowany tym, co mówi Voyboy. Co dokładnie się tam pojawi? Dobre pytanie, na które kompletnie nie ma odpowiedzi.

Można się jednak domyślać, że Riot uspokoi wszystkich, opowie o walce z toksycznością, a problem nie zostanie finalnie rozwiązany. To jednak tylko domysły społeczności, która jest trochę zmęczona deklaracjami i brakiem konkretnych działań.

Wszystko stanie się jasne jutro. Być może poznamy plany Riotu na walkę z toksycznością i negatywnymi stronami LoLa, a być może usłyszymy zapewnienia, że wszystko jest w porządku, a problem dotyczy tylko małej grupy osób.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends