w

Riot wyda dwie postacie w jednym wydarzeniu. Zwiastun nowego bohatera

Riot powoli ujawnia informację na temat bohaterów, jacy będą wychodzić w 2020 roku.


Riot w swoim najnowszym filmie wspomniał między innymi o dwóch postaciach, jakie zobaczymy w 2020 roku w League of Legends. Jednym z nich ma być dżungler, to wiedzieliśmy już wcześniej. Developerzy podzielili się jednak przybliżoną datą jego wyjścia.

Oprócz dżunglera, w LoLu zobaczymy także zamaskowanego nieznajomego. Kim będzie?

Dwie postacie w tym samym wydarzeniu?

Riot w swoim nowym filmie ujawnił rąbka tajemnicy odnośnie nadchodzących postaci. Dzięki temu wiemy, że developerom bardzo spodobały się „paczki nowości”, czyli wiele różnych rzeczy skupionych wokół jednego wydarzenia.

W związku z tym już najbliższego lata możemy się spodziewać nie jednej postaci, a dwóch. Klasę jednej z nich poznaliśmy już wcześniej. Będzie to dżungler. Póki co nie wiadomo o nim zbyt wiele, natomiast udostępniono oficjalne grafiki, które mogą zawierać jakieś dodatkowe wskazówki.

O drugiej postaci wiemy stosunkowo niewiele. Riot wspomina jedynie o „zamaskowanym nieznajomym”, otrzymaliśmy także ciekawą wskazówkę:

„Pewne demony przeszłości powinny w niej pozostać”.

Riot określa dwie nowe postacie jako typowo letnie. Można więc śmiało założyć, że faktycznie mogą zostać wydane w jednym wydarzeniu, lub w bardzo bliskim od siebie okresie czasu. Oczywiście oprócz nich będą także inne postacie i reworki, póki co jednak nie ma o nich dodatkowych informacji.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends