w

Riot doda nowe postacie do dżungli: Garen, Diana, Zed, Talon i Darius

Aktualizacja 10.4 przyniesie naprawdę ciekawe zmiany, jeżeli chodzi o dżunglę.


Riot poinformował o nadchodzących zmianach, które zostały zaplanowane na aktualizację 10.4. Wiemy, że zwiększona zostanie pula dostępnych bohaterów, którzy nadają się do lasu.

Jest to spowodowane chęcią uatrakcyjnienia tej roli, szczególnie na niższym ELO, gdzie jungle jest często bardzo niedoceniana.

Nowe postacie w dżungli

Jak czytamy w oficjalnej wiadomości, Riot zabiera się za problem, którego „nigdy nie udało im się rozwiązać”. Chodzi tutaj o większe uatrakcyjnienie roli leśnika w taki sposób, by docenili ją również gracze na niższym ELO. Developerzy ujawniają, że jest to najrzadziej preferowana rola w League of Legends.

W związku z tym w patchu 10.4 wprowadzone zostaną zmiany kilku postaci, które mają umożliwić im granie w dżungli, jednocześnie bez znacznego ingerowania w zdolności grania na linii.

Skupimy się na zmianach, które pozwolą na szybsze czyszczenie dżungli, ale nie wpłyną na granie na linii.

Obecna lista, która jeszcze się może zmienić przewiduje między innymi dodanie do lasu:

  • Garena
  • Diany
  • Zeda
  • Talona
  • Dariusa

Czyli faktycznie zmiany Diany nadchodzą, bohaterka zostanie… Wzmocniona. Gracze nie do końca są przekonani, czy aby na pewno jest to dobra decyzja, natomiast Riot uspokaja, że buffy zostaną skierowane tylko w dżunglę. Choć postać jest już tam grana, teraz ma być i przyjemniejsza i bardziej dostosowana do tej roli.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends