w

Riot Forge z dwiema nowymi grami, Riot więcej o Ruined King i CONV/RGENCE

Riot Games

Zapowiedź Ruined King i CONV/RGENCE doczekała się szerszego wstępu.


Podczas The Game Awards, Riot Games zapowiedziało dwie nowe gry w ramach nowej marki o nazwie Riot Forge. Poznaliśmy między innymi RPG o nazwie Ruined King oraz platformówkę o nazwie CONV/RGENCE.

Dwie nowe gry

Na oficjalnej stronie League of Legends, Riot przedstawił nam bardziej swoją wizję oraz wprowadził nas w światy tych dwóch produkcji. Zapowiada się naprawdę ciekawie, poniżej znajdziecie pełny, oficjalny opis.

„Cześć wszystkim!

Cieszymy się bardzo, bo w ubiegłym tygodniu zapowiedzieliśmy Riot Forge, ale czujemy jeszcze większą ekscytację z powodu możliwości podzielenia się z wami zapowiedziami naszych dwóch pierwszych gier — Ruined King: A League of Legends Story i CONV/RGENCE: A League of Legends Story !

Jeśli przegapiliście ostatnie wieści — Riot Forge to wydawca gier stawiający graczy i twórców na pierwszym miejscu. Współpracujemy z utalentowanymi zewnętrznymi deweloperami gier, aby tworzyć wspaniałe, osadzone w uniwersum League of Legends i szyte na miarę gry, które można ukończyć. Więcej o tym, co dzieje się u nas, znajdziecie na www.riotforgegames.com.

Połączyliśmy siły z Airship Syndicate, aby stworzyć naszą pierwszą grę, Ruined King: A League of Legends Story, która jest turową, fabularną grą RPG dla jednego gracza. Obejrzyjcie jej zapowiedź , która miała premierę podczas The Game Awards! Akcja tej gry dzieje się po wydarzeniach Morza w Ogniu . Nie możemy się już doczekać, aż gracze wreszcie będą mogli odkrywać tętniące życiem miasto Bilgewater oraz tajemnicze Wyspy Cienia i za pośrednictwem gry całkowicie się w nich zanurzyć. Ruined King: A League of Legends Story trafi na konsole i PC, a więcej informacji podamy w 2020 r. Tymczasem odwiedźcie stronę www.ruinedking.com , żeby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Do współpracy przy naszym drugim tytule, CONV/RGENCE: A League of Legends Story, zaprosiliśmy Double Stallion Games. Zapowiedź tej gry również miała premierę podczas The Game Awards, więc możecie ją już obejrzeć. CONV/RGENCE: A League of Legends Story to platformowa gra akcji dla jednego gracza — z Ekko w roli głównej! Zespół Double Stallion ma niesamowitą wizję Zaun. Po prostu musicie ją poznać. Ten tytuł również trafi na konsole i PC. Koniecznie odwiedźcie stronę www.convrgencegame.com , jeśli chcecie znać najaktualniejsze informacje.

Wciąż mamy przed sobą długą drogę i będziemy dzielić się szczegółami bliżej premiery obu gier, ale jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, co robimy, sprawdźcie wpis naszego zespołu na Nexusie!

Zespół Forge”