w

Riot Games wyrzuciło całkowicie z gry Tahm Kencha ostatnią aktualizacją?

Wskaźnik zwycięstw Tahm Kencha drastycznie zmalał po najnowszej aktualizacji.


Król Rzeki mocno ucierpiał po najnowszej aktualizacji, okazuje się, że ostatnimi zmianami Riot Games uśmierciło bohatera i jest praktycznie niegrywalny.

Tahm Kench

W aktualizacji 9.19 gruba skóra Rzecznego Łowcy została zmieniona na papier. Wszystko to po to, aby na Mistrzostwach Świata 2019 meta była jak najlepiej zbalansowana.

Okazało się jednak, że zmiany nie poszły za dobrze i obecnie Sum skacze w granicach 35,8% wygranych, tragiczny wynik.

Patch 9.19 zmienił procentowo ilość zdrowia, z której leczył się Tahm Kench. Przeliczniki jego szarego zdrowia na normalne zdrowie (E) spadły ze stałych 75% na 30% do 100% na 18 poziomie. Zadaniem tego było ograniczenie wczesnej fazy gry i zmniejszenie skutecznej obrony na dolnej alei, wynagrodziłoby to 100% leczenia w późniejszej fazie.

ZOBACZ – Pro View dostępne na Mistrzostwach Świata!

Łatka na Worldsy próbuje na siłę zrównoważyć metę, Riot Games ma nadzieję, że żaden bohater nie zdominuje meczów i nie będzie „pick or ban”. Wcześniej jego odporność na obrażenia oraz możliwość połknięcia jednego z carry, co również pozwalało na jego przetrwanie w kryzysowych sytuacjach, przyczyniła się do jego ogromnej popularności.

Pomimo tego, iż każdy z nas wie, dlaczego Tahm został znerfiony, wielu graczy uważa, że zmiany są za surowe.

Jeden z fanów wypowiedział się w taki sposób o obecnych zmianach:

Naprawdę rozumiem, że Riot nie chciał mieć Tahm Kencha na Mistrzostwach, nie jest ekscytujący do oglądania, ale absolutnie absurdalne jest osłabienie bohatera do 38% wygranych

Bardzo mało prawdopodobne jest, że Riot doda trochę mocy Rzecznemu Królowi. Mistrzostwa rozpoczynają się już 2 października i sądząc po aktualnym stanie Tahma, raczej go na nich nie zobaczymy. Zobaczymy co przyniesie patch 9.20.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends