w

Riot niechcący opublikował nowy splash art Ahri z LoLa. Jak wygląda nowa wersja?

Riot Games

Jak wygląda splash art zreworkowanej Ahri w League of Legends?


Lisiczka o 9 ogonach jest jedną ze starszych postaci w świecie League of Legends. Towarzyszy graczom od wielu lat i jest chętnie mainowana głównie przez fanów kultury Japońskiej.

Tak duży staż ma nie tylko korzyści, ale i skutki uboczne. Jednym z nich jest przestarzały wygląd, niedopasowanych do dzisiejszych standardów. Już jakiś czas temu twórcy zapowiedzieli jej rework, a teraz wyciekł odmieniony splash art.

Nowy splash art Ahri

Na głównym profilu League of Legends Wielka Brytania, pojawił się post z publikacją nowego tła do Ahri. Szybko został usunięty, ale co trafiło do internetu, łatwo z niego nie ginie. Tak więc wygląda jej nowy portret w standardowej wersji:

Różnice na pierwszy rzut oka nie są zbyt dobrze widoczne. Zmieniło się głównie jej wdzianko, któremu dodano kilka nowych elementów. Widoczną zmianę otrzymała także perspektywa. Tak prezentuje się stary, czyli obecny jeszcze w Lidze Splash Art:

Gracze mobilnej wersji LoLa, czyli Wild Rift zapewne zauważyli, że „nowość” jest zadziwiająco podobna, do wersji dostępnej na telefonach komórkowych. Tak właśnie jest i oczy ich nie mylą. Tak Ahri wygląda w mobilce:

Wciąż natomiast niektóre elementy się różnią. Niektórzy w komentarzach sugerują nawet, że nowy splash to połączenie starego i tego z Wild Rift.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends