w

Riot o jackpotach „Wiemy, że wyszło mało ekscytująco. Wrócimy do tego, co było kiedyś”

Gracze League of Legends zwracali uwagę na to, że obecnie jackpoty nie są opłacalne. Riot postanowił się wypowiedzieć w tej sprawie.


Od kilku dni w społeczności League of Legends trwa otwarta dyskusja na temat jackpotów w nowym wydarzeniu. Gracze otwarcie piszą, że są nieopłacalne i Riot tym razem przegiął.

To pierwsze wydarzenie, w którym warto kupić małe pakiety niż wybrać duże. Dzieje się tak z powodu Jackpota.
Kupując 3 pakiety o wartości 2500 RP otrzymujesz tyle samo żetonów, co w dużym i minimum 33 odłamki, a pakiet 7500 daje 30 odłamków + 1 Jackpot.

Co na to Riot?

Riot postanowił odpowiedzieć zirytowanym graczom. Jeden z pracowników potwierdza, że tym razem studio chciało spróbować czegoś nowego. Ostatnio często Riot szuka nowych rozwiązań i nowych ścieżek rozwoju. Przykładem tego jest chociażby brak Snowdown w tym roku.

Poprzednie jackpoty miały małą szansę na „drop”, ale bardzo wysoką nagrodę. Tym razem próbowaliśmy czegoś nowego

Studio jednocześnie wie, że poszło w drugą stronę, przez co całość stała się niezbyt ekscytująca. Dla kolejnego eventu, czyli Mecha Kingdoms, wszystko wróci do stanu z poprzednich eventów. Twórcy chcą dodać tzw. „Lucky Roll”, który według nich jest dobrym dodatkiem, który w pewien sposób pomoże im osiągnąć zakładany cel.

Riot jednocześnie dziękuje za wszystkie głosy społeczności pisząc, że nadal to wszystko odkrywają i chcą znaleźć ten idealny balans między nagrodami, a częstotliwością ich wypadania.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends