w

Riot o tworzeniu nowych postaci – „Skiny mają wpływ na wydawanie nowych bohaterów”

Dlaczego Riot decyduje się na wydawanie konkretnych bohaterów? Z jakich pomysłów musi rezygnować? Co kieruje twórcami?


Tworzenie nowych postaci to złożony proces, który wymaga nakładu pracy wielu osób. Bez wątpienia Riot musi sporo zaplanować, by bohater okazał się udany. Wśród tych planów znajdują się także skórki wydawane w przyszłości.

Tworzenie nowych championów w League of Legends

Ujawniono ciekawe fakty na temat tworzenia bohaterów w League of Legends. Okazuje się, że twórcy zwracają ogromną uwagę na skórki, nawet jeśli postać nie pojawiła się jeszcze w grze.

Fun Fact: Skiny mają wpływ na wydawanie nowych bohaterów. Jedną z rzeczy, które artyści i projektanci muszą przemyśleć tworząc nową postać, jest to, aby inne zespoły nie miały problemu z dobraniem contentu powiązanego z bohaterem w przyszłości. Na przykład Qiyana miała mieć różne bronie zależnie od tego, jakim żywiołem aktualnie władała (zamiast swojego „hula hopu”). Pomysł został odrzucony właśnie ze względu na długowieczność takiego designu. Jest to również powodem, dlaczego Riot nie wydał zbyt wiele zwierzęcych postaci w ostatnim czasie – wymaga to bardzo dużo czasu, aby przerobić wszystkie assety w przyszłości. Oczywiście nie oznacza to, że Riot nigdy nie wyda złożonego championa. W końcu Aphelios niedawno zawitał do League of Legends.

W każdy razie musi być bardzo istotny powód do wydania takiej postaci.

ZOBACZ – Akali otrzymała duże buffy. Teraz Riot przesadził w drugą stronę? Selfmade komentuje

Riot Games
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends