Zmiana koloru rzeki w dżungli na krwawy, jeżeli dokonano przy niej wielu eliminacji

League of Legends

Reklama

Okazuje się, że Riot miał ciekawy pomysł związany z kolorem rzeki w dżungli.

Reklama


Riot miał wiele pomysłów, jeżeli chodzi o zmiany w League of Legends podczas Przedsezonu 2020. Jednym z nich było między innymi zmienianie koloru rzeki w dżungli.

Był to bardzo ciekawy koncept, o którym dowiedzieliśmy się stosunkowo niedawno. Nigdy oficjalnie o tym nie wspominano i dopiero jeden z moderatorów Surrenderat20 o tym napisał.

Rzeka w kolorze krwi

Okazuje się, że Riot chciał zmieniać kolor rzeki w dżungli. Zaczynalibyśmy od standardowego odcienia niebieskiego, by ostatecznie dojść do naprawdę czerwonego. Wszystko po to, by urozmaicić pole walki.

Reklama

Kiedy rzeka zmieniałaby swój kolor? Gdyby w pobliżu padało wiele likwidacji. Przykładowo wiele osób ginie w walce o Barona, w tym miejscu woda zaczyna się robić czerwona i przechodzi to również na inne obszary.

To jednak nie koniec. Zmian doczekałaby się również jedna z roślin o nazwie Honeyfruit.

Według informacji, zmieniałaby się w krwawy owoc dający unikalnego buffa. Niestety nie wiadomo, jakiego.

Pomysł został jednak porzucony

Pomysł musiał zostać porzucony, bo oficjalnie nigdy o nim nie mówiono. Nic dziwnego, w końcu w League of Legends grają też młodsze osoby, które niekoniecznie łączą śmierć postaci w grze z z tą realną. Dla nich to jedynie piksele i może lepiej, by tak zostało.

Z drugiej strony może to był pomysł na Halloween? Takie specjalne wydanie Summoner’s Rift byłoby na pewno ciekawym urozmaiceniem.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej