w

Riot pomylił się z wizytówką Setta, niektórzy nie mogli jej zdobyć

Riot potwierdza, że zdarzyła mu się wpadka z wizytówką Setta – nowej postaci w League of Legends.


Riot z jakichś powodów ma czasem problem z komunikacją. Nie wiadomo w sumie skąd to się bierze, ale czasami daty różnych wydarzeń po prostu się nie zgadzają. Podobnie było tym razem w kwestii wizytówki Setta.

Oryginalnie Riot podawał do informacji, że wizytówkę będzie można zdobyć do 10 stycznia 2020. Tymczasem okazało się, że gracze mogli ją odblokować tylko do 8 stycznia.

WIZYTÓWKA SETTA, KTÓRĄ MOŻNA BYŁO ZDOBYĆ DO 8 STYCZNIA

Riot przyznaje, że coś poszło nie tak

Gracze zwrócili uwagę na Reddicie, że coś się tutaj nie zgadza i wizytówkę dało się odblokować tylko do 8.01.

“Wizytówkę Setta można było zdobyć do 8, a nie do 10, jak nam powiedziano” – brzmi tytuł tematu.

Kolejny raz sytuację wyjaśnił dział wsparcia. To oni napisali, że akcja już się zakończyła i nie ma możliwości zdobycia karty.

Wydaje się, że faktycznie to jedyne sensowne miejsce, w którym podawane są pewne informacje. Polski oddział także w przeszłości bardzo dobrze reagował na tego typu sytuacje, wszystko dokładnie opisując.

W Redditowym wątku pojawił się shioshoujo, pracownik Riotu, który przyznał, że doszło do pomyłki.

Tak, jeśli napotkamy innych graczy, których to dotknęło, chętnie im pomożemy! Uważamy, że może to być błąd, nieporozumienie lub usterka samych gier. W tej chwili próbuję dowiedzieć się, jak to się stało, i upewnić się, że naprawimy to, jeśli to możliwe!

Czyli bardzo możliwe, że jeżeli mieliście odblokować wizytówkę 9, czy 10 stycznia, to finalnie ją otrzymacie. Nie wiadomo jednak, czy aby na pewno zostanie to tak ekspresowo naprawione.

Po co mi wizytówka Setta?

Oficjalnie nie wiadomo, według niepotwierdzonych informacji, wizytówka może odblokować specjalne promocje na przedmioty Setta. Według niektórych źródeł, karta pozwoli na odebranie nowego bohatera całkowicie za darmo.