Riot potwierdza, że Miss Fortune jest za silna, ale nie będzie jej balansować

League of Legends

Reklama

Miss Fortune zdaje się być obecnie za silna, co ciekawe, sam Riot potwierdza, że jest za mocna.

Reklama


Riot Games ujawnia, że Miss Fortune nie tylko według graczy jest obecnie nieco za silna. Developerzy przyznają, że mają pewne plany, natomiast nie chcą ich na ten moment ujawniać.

Oznacza to tyle, że póki co bohaterka nie będzie zmieniana.

Miss Fortune, a balans

Jak potwierdzają sami czerwoni, Miss Fortune jest obecnie za silna. Na ten moment mimo planów balansu, nie zamierzają nic z nią robić. Głównie dlatego, że mają nadzieję na samoistne „zgubienie się” mocy bohaterki w Przedsezonie 2020. Chodzi tutaj oczywiście o zmiany kleptomancji – gracze zastanawiają się, czy aby na pewno to wystarczy.

Reklama

Damy jej trochę czasu bez zmian i zobaczymy, jak będzie się zachowywać w Przedsezonie. Usunięcie Klepto powinno znacznie osłabić jej siłę.

Z tego co widać, najsilniejsza aktualnie jest MFka właśnie pod klepto.

Pick Rate na poziomie 88% oraz WR prawie 55% nie świadczy o niczym dobrym. Druga w kolejności najczęściej wybierana runa — Press the Attack wypada nieco gorzej, WR balansuje w granicach 53%.

To jednak nadal dużo i być może w przedsezonie okaże się, że jednak nasza dzielna piratka, będzie potrzebowała osłabienia. Tak czy siak, grajcie i wygrywajcie do środy, ponieważ klepto zniknie na dobre ze stron na runy.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej