w

Riot pracuje nad zmianami interfejsu Apheliosa w patch 10.4

Aphelios już niedługo dostanie nowy interfejs.


Powinniśmy się powoli przyzwyczajać, że co jakiś czas pojawiają się informacje o nadchodzących zmianach Apheliosa. Tym razem developerzy planują wziąć się za interfejs.

Interfejs Apheliosa

Jeden z pracowników ogłosił, że w nadchodzącej aktualizacji jeden z najnowszych bohater League of Legends otrzyma nowy interfejs. Zmiany mają dotyczyć przejrzystości i ułatwić rozgrywkę wszystkim, którzy wybierają tę postać.

Pomysł na zmiany podesłała sama społeczność, która stwierdziła, że Aphelios wymaga poprawek, szczególnie w obszarze interfejsu. Jak wyglądała zaproponowana zmiana?

Jak sami widzicie, do obecnej ikony aktualnie wybranego narzędzia walki, zostało dodane mniejsze, z ikoną tego pobocznego. Takie rozwiązanie pomoże w łatwiejszej analizie i pozwoli na skuteczniejsze podejmowanie działań.

Być może do aktualnego interfejsu pracownicy dodadzą ikonę następnej broni, tak aby szczególnie nowi gracze, nie musieli domyślać się i stresować przed nadchodzącą walką drużynową. Nie wiemy jeszcze co dokładnie planuje Riot i jak to będzie wyglądać z ich strony, ale wszystko powinni pojawić się na PBE już niedługo.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends