w

Riot przedłuża wydarzenie Riot x Arcane. Poprawki błędów z gry przeglądarkowej

Rioterzy informują, że gra przeglądarkowa z LoLa będzie aktywna nieco dłużej.


Listopad w League of Legends był niesamowicie interesujący. To właśnie w tym miesiącu odbyła się premiera wyczekiwanego serialu animowanego z uniwersum Runeterry – Arcane. Twórcy przygotowali z tej okazji wiele ciekawych atrakcji, w tym m.in. misje z darmowymi skórkami do Jayce’a, Vi, Caitlyn i Jinx, przeglądarkowy kreator postaci, streamy z nagrodami oraz coś w rodzaju gry przeglądarkowej.

O co chodzi ze wspomnianą grą? Fani mogą przenieść się do świata, w którym żyją postacie znane z serialu i nie tylko. Gra umożliwia wykonywanie przeróżnych zadań, rozmowy z bohaterami, których napotyka się na swojej drodze, mini gierki, np. polegające na poprawnym ułożeniu rur, strzelaniu na strzelnicy i tak dalej.

Za wykonywanie poszczególnych zadań można otrzymać ciekawe nagrody, w tym m.in. kapsułę Arcane, która zawiera trzy losowe odłamki skórek czy jajo Małych Legend. Twórcy poinformowali, że wprowadzili małe poprawki do gry przeglądarkowej oraz przedłużyli jej aktywność o pewien czas.

Zmiany w Riot x Arcane

Rioter RunnyFodder poinformował, że dostęp do Riot x Arcane zostanie przedłużony. Twórcy chcą, by więcej fanów miało szansę ukończyć wszystkie questy i lepiej poznać poszczególnych bohaterów (a pojawia ich się tam całkiem sporo).

Cześć przyjaciele! Wróciłem z kilkoma szybkimi nowościami związanymi z riotxarcane.com. Po pierwsze, rozszerzamy witrynę do 15 grudnia 2021 roku, abyście mieli więcej czasu na ukończenie misji i zdobywanie ciekawych łupów. Powiedzcie o tym swoim przyjaciołom! 

Po drugie, właśnie naprawiliśmy nagrody za misje “Poszukiwania Dowodów” w Zatoce Botów. Teraz, gdy ukończysz tę misję, otrzymasz zarówno nową skórkę areny, jak i jajko Małej Legendy. Jeśli już ukończyłeś wspomniany quest i dostałeś tylko jajko, automatycznie odblokujesz skórkę areny do TFT. 

Mam nadzieję, że wszystkim podoba się nasza strona związana z Arcane. GLHF!

Problemy z misją w Zatoce Botów były dość uciążliwe i wielu graczy skarżyło się na to, że nie otrzymali obiecanej nagrody. Na szczęście Riot zwrócił na to uwagę i naprawił usterkę. Pozostaje mieć nadzieję, że nagrody trafią poprawnie na wszystkie konta, na których wykonano wymagane misje.