w

Riot pyta, co ile mają się pojawiać nowe eventy w League of Legends

Jeden z Rioterów spytał graczy, co jaki okres czasu ich zdaniem powinny się pojawiać nowe wydarzenia w League of Legends.


Eventy są ważne praktycznie w każdej grze. Czasem jednak można poczuć, że jest ich za dużo, lub za mało. To właśnie dlatego jeden z Rioterów zadał społeczności pytanie, jak często chcieliby widywać nowe wydarzenia w League of Legends.

Co ile nowe eventy?

Pracownik studia zaznacza, że prawdopodobnie nie będzie to miało wpływu na cykl wydawniczy, natomiast sam jest ciekawy, jak często zespół LoLa powinien wypuszczać kolejne wydarzenia.

„Wyniki nie muszą mieć bezpośredniego wpływu na League of Legends, ale są dla mnie ciekawe.”

Do wyboru były cztery opcje:

  • Bez przerwy
  • Przerwa 1 aktualizacji (2 tygodnie)
  • Przerwa 2 aktualizacji (miesiąc)
  • Więcej, niż 2 aktualizacje

Większość graczy odpowiedziała, że idealną przerwą byłby miesiąc, czyli 2 aktualizacje. Choć grupa, która głosowała była dość mała, bo wynosi w tym momencie zaledwie tysiąc osób. Faktycznie jednak widać pewien trend. Według graczy przeskoczenie od jednego do drugiego wydarzenia niekoniecznie jest dobre.

Więcej osób uważa, że przerwa jest potrzebna, przynajmniej taka dwutygodniowa, a najlepiej miesięczna. Pracownik studia przypomina, że wydarzenia trwają średnio miesiąc, czyli klasycznie 2 aktualizacje z wyjątkiem Worlds, gdzie są to 4 patche, czyli 2 miesiące.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends