w

Riot u nas chce czegoś nowego, a w Rosji wystartował świetny, zimowy event

Niedawno usłyszeliśmy, że Riot chce spróbować czegoś nowego w League of Legends. Tymczasem w Rosji pojawił się nowy event.


Mimo tego, że EU jest jednym z największych serwerów, to nadal niewiele jest tu specjalnych wydarzeń. Niedawno Riot prosił o informacje, co nowego chcieliby otrzymać gracze z naszego regionu.

Do tej pory jednak w temacie nic się nie ruszyło. Zupełnie inaczej wygląda to w Rosji, a gracze pytają, dlaczego nie ma podobnych eventów także dla Polski.

W tym roku moskiewskie biuro Riot Games przygotowało specjalne noworoczne wydarzenie z górą prezentów, w którym możesz wziąć udział – wiemy, że na to czekałeś.

Graczom pokazała się w kliencie specjalna eventowa zakładka z przeróżnymi misjami. Za ich wykonanie mogą zgarniać darmowe nagrody. Między innymi skórki.

Całe wydarzanie przypomina nieco 10-lecie. W sumie udostępniono 10 wyzwań, w których można zdobywać specjalne punkty. Co ciekawe, punkty zdobywa się zarówno za wygrywanie i przegrywanie.

Samo wydarzenie nosi nazwę “Nowy Rok 2020” i potrwa do końcówki grudnia. Oprócz dodatkowych aktywności, w połowie miesiąca odbędą się również testy Clash.

Dodatkowe nagrody

Na graczy czekają dodatkowe nagrody, czyli świąteczne przedmioty, zestawy Hextech i 20 skrzyń z nagrodami.

Według plotek, Rosja otrzymuje tyle dodatkowych aktywności, bo League of Legends nie jest tam tak popularne, a sam Riot stara się w jakiś sposób zareklamować swoją produkcję. Natomiast w naszym regionie gracze dalej wspominają ARAM-Arama.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends