w

Riot usuwa z LoLa jedną z run. Podobno nikt jej nie wybierał. Pojawiła się więc nowa, która budzi emocje

Do LoLa pojawi się zupełnie nowa runa w zastępstwie za jedną starą, której podobno nikt nie używał.


Riot regularnie implementuje do League of Legends zmiany, które mają na celu nie tylko zapewnienie zbalansowanej rozgrywki, ale i wprowadzenie powiewu świeżości, który często towarzyszy nowym propozycjom Riotu. Gracze mają do dyspozycji zupełnie nowy element gry, który mogą przetestować na praktycznie każdym bohaterze w dowolnej kombinacji reszty drzewka run czy zestawu przedmiotów.

Z łatwością można również zauważyć, że niektóre pozycje są wybierane przez graczy znacznie częściej od innych. Dzieje się tak głównie dlatego, że część run jest na tyle uniwersalna, że praktycznie każdy champion może mieć z niej mniejszy lub większy pożytek.

Dlatego Riot, bazując na swoich obserwacjach, zdecydował się na permanentne usunięcie jednej z run. Chodzi o „Ravenous Hunter”. Na miejsce tej runy pojawi się zupełnie nowa. Oprócz tego w runach zajdą dodatkowe zmiany.

Usunięcie jednej runy i dodanie nowej

Z LoLa znika na dobre „Ravenous Hunter”. Jeżeli kompletnie nie kojarzycie:

Zamiast niej pojawi się „Treasure Huner”. Opis nie jest jeszcze zapewne końcowy, ale da się z niego zrozumieć, o co chodzi. Co ciekawe, gracze podnoszą, że będzie to bezużyteczne.

Opis, o którym mowa:

Zyskujesz dodatkowe złoto za każdy następny ładunek Bounty Hunter. Zwiększ zdobywane złoto o 20 sztuk za każdy ładunek Bounty Hunter.

Ładunek Bounty Hunter zdobywa się, za pierwsze pokonanie każdego wrogiego bohatera.

Pierwsze opinie są raczej średniawe, przynajmniej na Reddicie.

Oprócz tego zmieni się także Fleet Footwork.

  • Obrażenia naładowanych ataków zmniejszone z [10 – 100 (+0.4 Bonus AD, +0.3 AP)] na [10 – 100 (+0.3 Bonus AD, +0.2 AP)]

Legend Bloodline.

[Zmieniono Efekt] „Zyskujesz 0,4% kradzieży życia za każdy ładunek Legendy (maksymalnie 15 ładunków). Przy maksymalnych ładunkach Legend zyskujesz 100 maksymalnego zdrowia. Zdobywaj ładunki Legend za każdego zlikwidowanego bohatera, epickiego potwora, dużego potwora i miniona ”.

Oczywiście możliwe, że nie jest to ostateczna wersja i Riot będzie jeszcze coś tutaj zmieniał.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends