w

Riot w panice usuwał oficjalny film. Zleakowano przypadkowo pierwszego skina dla niej od 2 lat

Riot zaliczył wczoraj wpadkę, choć można podejrzewać, że nie była ona przypadkowa.


W LoLu istnieje kilka postaci, które naprawdę mają ciężko. Niektórzy nawet się śmieją, że Riot zapomniał o wybranych bohaterach i nie chce się do nich przyznawać. Wczoraj przypadkowo, na oficjalnym filmie z LoLa zleakowano skina do postaci, która nie dostała żadnej skórki od dobrych 2 lat.

Jednocześnie będzie to pierwszy skin od momentu wydania. Aż trudno w to uwierzyć, bo wydawało się, że ten moment nigdy nie nastąpi. A jednak Rell dostanie swojego skina i to z serii Star Guardian.

Zleakowany skin do Rell, po dwóch latach od wydania

Rell została wypuszczona w grudniu 2020 roku. Od tamtej pory nie dostała żadnego skina oprócz tego, którego dodano przy premierze.

Teraz okazuje się, że Rell dostanie swojego skina. Wiele osób mylnie zakładało (szczególnie na grupach FB), że to leak nowej postaci, ale nie, okazuje się, że jest to skin do Rell. Riot co prawda w panice usuwał film, ale na nic to się zdało.

Na dole po prawej stronie możecie zobaczyć skina do Rell, który zostanie ujawniony już wkrótce. Riot po takich wpadkach zazwyczaj wszystko przyspiesza, więc oficjalna zapowiedź może się pojawić w każdym momencie.

To jedna z wielu takich “wpadek”. Można podejrzewać, że tym razem naprawdę Riot nie chciał tego ujawniać, bo na skina naprawdę był spory hype.