w

Riot zapomniał o powtórkach i trybie spektatora w TFT?

Pewien gracz zapytał Riotera o wprowadzenie możliwości oglądania powtórek z trybu TFT.


Powtórki gier przydają się szczególnie tym, którzy lubią po rozgrywce dokładnie przeanalizować pewne elementy meczu lub po prostu obejrzeć ponownie najciekawsze akcje. Czy możliwość oglądania powtórek pojawi się w TFT?

Powtórki gier pojawią się w trybie Teamfight Tactics

Jeden z graczy zapytał Riot Morta o powtórki z trybu Teamfight Tactics:

Mort, mam pytanie. Planujecie dodać powtórki na Teamfight Tactics i więcej informacji na temat statystyk? Coś takiego jak jest na Summoner’s Rift. Czasami naprawdę chciałbym zobaczyć np. ile obrażeń zaabsorbowała tarcza Brauma lub nagrać jakiś świetny moment w czasie rozgrywki.

Riot Mort odpowiedział dość krótko i niestety nie jest to do końca dobra wiadomość, ponieważ nie pojawiły się żadne konkrety.

Pewnego dnia powtórki zostaną dodane, ale obecnie nie są na priorytetowej liście.

ZOBACZ – Gold 3 jako tier 1 na Clashu? Ciekawe rozwiązanie Riotu w League of Legends

Fani TFT mogą przynajmniej mieć pewność (tak długo, jak Riot się nie rozmyśli), że doczekają się powtórek na swoim ulubionym trybie. Gracze, którzy sporo grają w Taktyki, na pewno kojarzą sytuacje, gdzie gra aż prosiła się o przeanalizowanie powtórki.

Tak jak wspomniał pytający, ciekawa byłaby również możliwość przeanalizowania dodatkowych statystyk po grze, jak np. zaabsorbowane obrażenia.